Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők ti mit szolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők ti mit szolnátok ha egy fiatabb férfi tenne ajánlatot? Részletek lent

Figyelt kérdés
Úgy értem alapból elutasítanátok vagy belemennétek ha tetszene a srác?És mi a legnagyobb korkülönbség aminek a meglétében még lefeküdnétek vele ha van ilyen...:D

2016. aug. 18. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szexre könnyű ilyet találni, HA nem vagy túl gyerekes. (stílus, személyiség)

Mondjuk én nem szokványos eset vagyok, mert a korombéliekkel ki sem jövök egyáltalán férfi-női kapcsolatok terén, hozzám a fiatalok nem passzolnak. A párom 39, én 25, de köztünk már párkapcsolat van, nem csak szex. A legtöbb fiatalabb férfival szerintem az idősebb nők csak szexet tudnak elképzelni - okkal. Ha ügyes vagy, intelligens és van stílusod, lehet esélyed. De ha pl tipikus tini kinézetű fiatal srác vagy... hát szerintem sok esélyed nincs.


25/F

2016. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Érdekes válasz én is igy gondoltam.

De persze gondolom az is számít hogy milyen az ízlése és hogy mennyire van aktív szexuális élete.

2016. aug. 18. 23:02
 3/3 Csabah74 ***** válasza:
Kaposváron tudok,sex mániás nőt,egy kérése van többször egymás után :)
2016. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!