Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mi a fontosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a fontosabb az orgazmusok mennyisége ill. az aktus ideje, vagy a minőség?

Figyelt kérdés
Úgy érzem általában nekem 6-7 perc elég ahhoz, hogy orgazmus közeli állapotba kerüljek, a barátnőmnek viszont min. 15 ha nem 20 perc kell (mondjuk annak örülök hogy eleve képes eddig eljutni). Milyen praktikákkal sikerülhet minden igényét kielégítenem? Mindig megkérdezem tőle, hogy mire vágyik, hogy csináljam de csak zavarba jön és nem tud válaszolni. Hogy tudnám feloldani a gátlásait? 28/f

2016. aug. 19. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A minőség a legfontosabb.. De mivel nekünk általában több idő kell hozzá így azt tudod tenni hogy jól felizgatod.. Vagy előtte már elviszed nyelvvel vagy kézzel.. Vagy csináld lassan.. Amúgy meg nem minden nő képes a szex közbeni hüvelyi orgazmusra. Csak akkor tud szex közben elmenni ha ingerled a csiklót. 22 / L
2016. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tény hogy egy lánynak több idő kell. Próbálj legalább 10-15 perc előjátékkal kezdeni mert szerintem ez a legfontosabb. Ha kimarad kisebb az esélyed a sikerre. Emellett persze fontos hogy az aktus is legalább ennyi idő legyen, és az sem mindegy milyen a technikád. Figyeld mit élvez a legjobban, ne legyen a dolog monoton. A többszöri orgazmusra nem sokan képesek. Én néha igen de alapból 1 max 2 nekem szinte mindig elég. Figyeld meg azt is milyen pózban élvez el legtöbbször mert sokaknak nem megy mindenhogy. Rólam tudja a párom, hogy 99%-ban csak lovagláskor tudok elélvezni. Emiatt ugy választjuk ki hogy mindíg amikor már ő is közelebb jár akkor erre váltunk, így meg van az én orgazmusom, ő imádja a látványt majd ettől mégjobban beindulva befejezi ahogyan szeretné. Keressétek meg ti is hogy mi a legjobb nektek. A felsoroltak közül mind fontos de a legfontosabb hogy rá figyelj. Remélemtudtam segíteni valamit. Jó szórakozást! ;) 21/L
2016. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én huvelyi orgazmusra nem voltam eddig képes. Ezért elotte kézzel nyelvvel izgat a parom amig el nem megyek. Es ha o elment szexnel utana még egyszer mindig kinyal h elmenjek :)
2016. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen orális technikákat szerettek? Magyarán, hogy szeretitek ha csinálják nektek?
2016. aug. 19. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A minőség a fontos én az ujjazást imádom.
2016. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom h milyen technikaja van a partneremnek de mindig elmegyek tole :D
2016. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!