Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítás utáni depiből jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni depiből jó ötlet lehet úgy kijönni, ha keresnék egy szex-barátot?

Figyelt kérdés

Az újdonság, egy új ember megismerése, egymásnak örömszerzés, szeretkezés, várni az újabb találkozást, stb.. szerintem ezektől boldogabb lennék. Legalább arra az időre, amikor vele vagyok, biztos jó kedvem lenne.

Szerintetek jó ötlet? Mondjuk még azt se tudom, hol találhatnék ilyen lányt, aki benne lenne, de ez most mindegy :)

20f



2016. aug. 19. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2016. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2016. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Amire te magad is tudod a választ nem tudom minek a megerősítés

Járj rosszlányhoz

2016. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fúj nem fogom pénzes lánnyal >< egy normális lányt szeretnék :)
2016. aug. 19. 16:51
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem, ha még mindig szerelmes vagy.


19/L

2016. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát csalódtam is benne, de vele már tuti nem lesz semmi... miért nem? :o
2016. aug. 19. 17:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert szerintem csak rosszabb volna utána. Amíg érzelmileg kötődsz a másikhoz, addig senkire nem bírsz úgy tekinteni, olyan lenne, mintha megcsalnád az exed. Tudom fura, de velem legalábbis ez a helyzet. Meg szerintem keveseknek szimpi, ha úgy fekszel össze velük, hogy csak pótléknak használod őket, miközben a szíved meg máshoz húz. Lehet neked könnyebben megy majd ez a dolog, de azt is bele kell kalkulálni, hogy esetleg a "szex-barát" akar majd valami többet. Szóval ilyenkor hagyni kell időt magadnak, hogy begyógyuljanak a sebek, nehogy csak újabbakat szerezz.
2016. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
jó próbálkozás,majdnem bevettem!! :-p Így szexartnert találni szánalom már bocsi.
2016. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bánatot ugyanúgy meg kell élni, mint a boldogságot. Ha nem hagysz időt neki, előbb-utóbb (jellemzően utóbb, amikor esetleg már nem is emlékszel rá) benyújtja a számlát, ha csak eltemeted magadban. Tudom, süket rizsának tűnik. Kamaszkoromban én is annak véltem. Nem az.

57F

2016. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak nehéz találni szexre is normális partnert. N
2016. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!