Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló 28 éves srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló 28 éves srác vagyok. Úgy döntöttem, elmegyek egy swinger klubba. Még sose voltam, nem tudom, pontosan hogyan mennek ott a dolgok. Segítene ebben valaki?

Figyelt kérdés
Tanácsokat, tapasztalatokat várok.
2016. aug. 19. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki mindenkivel kefél... Gumi nélkül ne dugj meg egy csajt se.. Ha az egyikkel végeztél mosd meg magad és húz új gumit.. Ne használd ugyan azt több csajnál mert mindenféle fertőzést átadsz nekik...
2016. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Én sem voltam még, de voltak itt már róla kérdések. És több válaszadó is azt mondta, hogy egyedüli férfiként nem mehetsz be, csak ha pároddal mész. Az mindegy, hogy kapcsolatban veled élő társaddal vagy ismerősöddel. De egyedül nem tudsz.

Van benne logika véleményem szerint mert így nem tudnak összevissza dugni a megkeseredett 18 évesek legalább.

2016. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Már voltam párszor. Mi érdekel pontosan? Az a baj hogy sok az igénytelen nő (biszex nő vagyok). Elhízottak, ronda smink, kicsit sem szexi ruha. Volt amikor elmentem és fordultam is vissza, mert nagyon gyenge volt a felhozatal. A férfiak jobbak mint a nők.


#1, azonnal kivágnak ha gumi nélkül akarsz szexelni.

2016. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
2, lehet menni egyedül is férfiként. Ha nővel mész akkor olcsóbb a belépő. A nőknek általában ingyenes.
2016. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Azt ugye senki nem mondta, hogy annyi a belépő mint ha elmennél egy sima prostihoz egy órára?
2016. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

#1:

Ez már nem az első swingeres kérdés, amire orbitális baromságot válaszolsz (bár más kérdésekre is szoktál). Miért szólsz hozzá olyanhoz, amiről nem tudsz?


Kérdező!

Kaja, pia (ne igyál sokat), lenge öltözet. Beszélgetések, ismerkedések és akik szimpatikusak egymásnak, azok megbeszélik, hogy milyen formában képzelik el a dolgot. Legtöbbször szobára mennek, ami akár zárható is, de nem szokás egymásra nyitogatni. Csak azok szexelnek egymással, akiknél a kölcsönös szimpátia megvan. Semmi sem kötelező, mindenre lehet nemet mondani és senki nem sértődik meg rajta. Általában ezek kis közösségek, de nyitott közösségek és barátságosak. Készülj fel, hogy inkább 40 feletti korosztály lesz. Óvszer kötelező!

2016. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyedüli pasi is mehet? Na akkor meg kedves kérdező hajrá! :D

A neten tuti megtalálod őket árakkal együtt. Szép napot és jó murit! :)

2016. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

#7:

Egyedül álló pasiknak 25-30 ezer kb. a belépés hétvégén. Pároknak a fele, szóló hölgyeknek pedig ingyenes szokott lenni. Szóló pasit általában bejelentkezés alapján fogadnak, hogy ne legyen nagy a nemek közötti differencia!

2016. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

ha nem nézel ki jól, akkor felesleges erre költened a pénzt


ÚGYSEM fog veled dugni senki


ebből az árból két prosti is megvan.

2016. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hmm...

1 belepesi dij van

2 zarhato szekreny amibe beteszed a ruhad telefonod kamerad stb...

3 alsonemuben lehet csak belepni

4 figyelnek a tisztasagra es a stilusra is ha nem felelsz meg nem engednek be !

5 alt ital udito hidegtalak vannak

6 drog cigi keprogzito eszkoz tiltott

7 mindent lehet amit a masik megenged

8 ha nem felesz meg senkinek sem siman lehet h nem lesz szex

9 vannak szobak tematikus is akar gumi minden helyen van hasznald is !

10 nem idd le magad es mertekkel egyel - ez csak jo tanacs

11 van olyan hely ahol ott is aludhatsz de alt hajnalig tart a buli



Hirtelen ennyi jutott eszembe bar mar par eve jarok ;-)

2016. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!