Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért inkább külföldi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért inkább külföldivel létesít szexuális kapcsolatot mint magyar fiúval?

Figyelt kérdés
Van pár külföldi haverom (angol, amerikai, afrikai) és ők mesélték, hogy többször voltak már itt Magyarországon csajozni, mert a magyar lányok teljesen odáig vannak értük és nagyon könnyen kaphatóak egyájszakás kapcsolatra is. Nem kell sokáig fűzniük őket, stb. Ellenben azt hallom sok magyar sráctól, hogy mennyire nehezen tudják a lányok érdeklődését felkelteni és milyen gyakran nem is járnak sikerrel. Ennek mi lehet az oka, hogy a magyar lányok ennyire buknak a külföldi pasikra és akár pár perc ismeretség után már megteszik nekik azt, amit egy magyar srácnak akár hetek alatt sem?

2016. aug. 19. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Dr. Spleen! Érdekelne, honnan tudod, milyen srácok tetszettek nekem és kiknél kezdeményeztem :D De elárulom, az egyikőjük nagy "nyominak" számított gimiben amikor tetszett, és lányok kábé undorral beszéltek róla a külseje miatt, nekem mégis nagyon bejött. És mégis tőle kaptam a legb.kóbb választ a közeledésemre, aztán 1 évvel később összejött egy nálam háromszor csúnyább, kapafogú lánnyal. :D

Egy srácot sem tettem barátzónába, mindig én lettem visszautasítva. Volt, hogy elhívtak erről az oldalról is pár napos beszélgetés után találkozni, én egész rendesnek találtam az illetőt és simán lehetett volna kapcsolat belőle, csak a találkozás után kb alig keresett, és miután tök egyoldalú lett a beszélgetés és egy idő után nem is válaszolt, hát azzal én mit kezdjek? :D


Nem hiszem, hogy csak azért b..kó s..gfej lenne a srác, mert külföldi (egyébként fehér, amerikai, ha érdekel). De látod, ez egy ilyen tipikus magyarpasi hozzáállás, amit te is tanúsítasz: mert biztosra veszed, hogy én mindenkit barátzónába teszek, hogy én vagyok a válogatós, hogy nekem a s..gfejek kellenek. :D Vicces.

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem minden magyar srác ilyen, ismerek is kivételt. De az ember lánya mit kezdjen azzal, hogy annak a normális srácnak nem kell? Felőlem én vonzódhatok hozzá mert rendes, ha ez nem kölcsönös, megette a fene az egészet.

2016. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Osztom a véleményed, nekem is külföldi a párom (mielőtt bunkózna bárki, anyagilag én mindig jobban álltam) és itthon ilyen pasit egyszerűen nem találtam volna, plusz az itthoniaknak én nem igazán voltam csini kategória. Kiköltöztünk Írországba és láss csodát, egy csomó férfinek bejöttem, tetszett nekik a bőröm, az arcom, a közvetlen stílusom és a háziasságom. A párom irtó büszke volt az ő "egzotikus" arájára.


Még valami, az is igaz amit egy korábbi hozzászóló írt, egy európai értékrendű országban sokkal ritkábban találkozol azzal a xenofób, beszűkült, gyűlölködő mentalitással mint itt lépten nyomon, sajnos.


Én sosem mentem volna bele egyéjszakás meg ilyen dolgokba, és nem is kerestem konkrétan külföldit, egyszerűen így alakult, de nem bántam meg. És ezzel nem szólom le az itteni férfiakat, de azoknak itthon sosem jöttem be akik bejöttek nekem, ennyi.

2016. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

Mert egzotikus, új dolgot várnak tőle az ágyban és a barátnőknek is lehet vele menőzni. A dolog amúgy általában nem a külföldiekkel szemben él, hanem bizonyos külföldiekkel. Ázsiában az európai srácokat bírják. Közép és Kelet-Európában meg a minél nyugatabbit. Egy angol, spanyol, amerikai menő, de egy kazah, ukrán srác nem.


#11: Tehát a magyar pasiknak a szebb lányok tetszenek, de mivel 1-2 külföldivel ismerkedtél, ezért a külföldieknek más? Akkor miért van itt is ennyi srác, akik kiéhezetten járnának még egy fával is? :D

2016. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azt ugye vágod hogy akárkivel nem járna senki, csak mert az illető egy fával is járna? Ugye érted, hogy minden nő olyan férfire vágyik aki konkrétan ŐT akarja és nem csak egy lányt, csak úgy, hogy legyen valaki. Én nagyon sajnálom azokat a férfiakat és nőket egyaránt, aki csak azért összejönne valakivel hogy legyen társa. Ennyi okból.
2016. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Furcsa lehet, de sokkal könnyebben beszélgetek egy férfival angolul mint magyarul. Könnyebb megnyílnom, egyszerűbben ki tudom nekik fejezni magam. Másfelől, mert valahogyan nekik tetszem. Nem vagyok az a tipikus szépség, elég markánsak a vonásaim. Ez itthon abszolút nem tetszik senkinek, külföldi férfiaknak valahogyan jobban. Nem hobbiból ismerkedem külföldiekkel, a dolognak gyakran szomorú vége van velük, mivel jönnek mennek a világban. Plusz például egy amerikai férfinak valahogyan megnyerő, hogy nyelveket beszélek, egyetemre járok és egy nehéz szakot végzek, a hobbijaim, hogy merre utaztam a világban és hasonlók. Itthon ez nem sok férfit mozgat meg, leszarják, hogy mennyire vagyok művelt vagy tanult, esetleg,hogy mennyire öltözöm fel csinosan vagyok ápolt stb., de lehet, hogy csak rossz helyen keresgélek.
2016. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!