Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal megszakításosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megszakításosan védekeztünk. így eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
elméletileg időben kivette. ennek ellenére eshetek teherbe, vagy nem kell aggódnom?
2016. aug. 20. 10:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mert igen biztosan csak én vagyok egyedül olyan aki elkövetett olyan hibát hogy így "védekezett" , ugye??? Az az agyhalott nyomorék, aki ilyet mond a másikra és ok nélkül sértegeti a másikat! szerintem nézz magadba, mert kizártnak tartom, hogy te tökéletes vagy!
2016. aug. 20. 15:23
 12/25 anonim ***** válasza:

nyilván, nem te vagy az egyedüli, de az értelmes emberek (értsd: képes felfogni, hogy ezzel egy új életet is létrehozhat, ami után felelősséget kell vállalnia) védekezik


mindenki volt fiatal, hozott meggondolatlan döntéseket, de azért a szex pont nem az pálya, ahol ne tudnád felmérni a tetteid következményét, vagy ha erre nem vagy képes, akkor még nem vagy érett a nemi életre

2016. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
rendben megértem. de még az apám sem beszél velem így. és egy idegentől meg még inkább elvárom, hogy beszéljen normálisan, mert okot nem adtam rá. remélem te is megérted ,hogy miért akartam ki a stíluson!
2016. aug. 20. 16:08
 14/25 anonim ***** válasza:
persze, de azért a saját apád se beszéljen így veled, az már régen rossz lenne.
2016. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ő sem beszél így velem, más se tegye! És ne te mond meg, hogy mi a jó nekem!
2016. aug. 20. 18:33
 16/25 anonim ***** válasza:
5 éve védekezünk így!!! Akkor jött a baba amikor akartuk,azóta is így védekezünk.Semmi baj vele.Teszem hozzá amit eddig akartunk minden összejött.Elhatározás,és elszántság.
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

" És ne te mond meg, hogy mi a jó nekem!"


sok gondod lesz még az életben, de meg is fogod érdemelni... :D

ugye azért elmúltál már 16? :D

2016. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
remélem befejezted
2016. aug. 21. 10:01
 19/25 A kérdező kommentje:
idióta! 20 vagyok, nem otthon élek, nekem a szüleim már nem szólhatnak bele az életemben, idegenek meg aztán főleg nem! egyszer hibáztam ,mert nem védekeztünk rendesen.. Én megkérdeztem ,lehet e így teherbe esni... valószínűleg kicsi az esélye, de megkérdeztem. egy kérdés miatt nem hiszem hogy nekem kéne esni! úgyhogy remélem leállítottad magad!
2016. aug. 21. 10:03
 20/25 A kérdező kommentje:
úgy értem , nem otthon, hogy már nem a szüleimmel...
2016. aug. 21. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!