Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok nekem segiteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segiteni meglepetés ügyben? Ez lehet ártalmas?

Figyelt kérdés

Story time:

Segítségeteket, esetleg hozzáértéseteket szeretném kérni egy meglepetéssel kapcsolatban amivel barátnőmnek készülök. Egy közeli szex shopban kinéztem egy vibrációs tojás névre hallgató kis játékszert, amihez tartozik egy vezeték nélküli kontroller is amivel a rezgés erősségét lehet állitani. Az ötletem az hogy megveszem az emlitett eszközt, majd meglepetés ürüggyel találkozom vele, aztán neki adom hogy egy közeli bevásárló központ mozsdójában fel is helyezhesse. Ezt követően egy rövid de izgalmas sétára invitálom.

kérdés:

utána olvastam a gésa golyóknak mert azt hallottam hogy a túlzásba vitt (1-2 óra) használata egészségtelen a hüvelyre nézve. Hosszú távon ez a rezgés is biztosan káros lehet - amit persze nem szeretnék, - de a séta amit terveztem nem lenne túl hosszú. 30, maximum 40 perc.

Lehet ettől baja vagy ez az idő még nem a világvége?



2016. aug. 21. 02:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem rezeg állandóan nem lesz semmi baj se :)

Meg ha alkalomszerűen használod akkor se

2016. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond ha nem rezeg sűrűn. De úgy is megfog állni meg támaszkodni meg fogni a hasát és majd a járókelők meg kérdezik hogy " hölgyem jól van?" akkor mit mond a barátnőd? " semmi gond csak egy távirányítható vibri tojás van a puncimba és a párom szórakozik. " kicsit viccesen jön ki. 😄
2016. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne részeges végig. Jó lesz, ne parázz!😉
2016. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Természetesen nem végig fog rezegni az egész és nem is a legerősebb fokozaton. Majd játszadozom a kapcsolóval kicsit séta közben. :D

Nektem meg köszönöm a válaszokat :)

2016. aug. 22. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
én rossz kritikát hallottam erről a vibrátorról. Plusz amit az én páromon tapasztaltam: kell egy kis idő amíg megbarátkozik ilyesmi játékszerrel.
2016. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd azért az eredményt írd le.
2016. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Ezt valamilyen alkalomból veszed neki? Miért pont plázában adod át? Micsoda alantas dolog, bemenni egy WC-be és ott behelyezni ilyesmit. Micsoda színvonalon álltok, hogy ilyesmi egyáltalán eszedbe jut! Én valószínű, hozzád vágnám.
2016. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát kinek mi tetszik, kedves Hatodik :D

Ismerem őt és tudom hogy neki bejönnek az ilyesmik. Pár hónapja felvetettem neki a dolgot és akkor mondta hogy simán benne lenne így most meglepem vele

2016. aug. 25. 19:10
 9/15 A kérdező kommentje:
*Hetedik, bocsánat :)
2016. aug. 25. 19:11
 10/15 anonim ***** válasza:

kérdező:

utolsó válaszodra írom, hogy ne bízd el ennyire magadat, az én páromnak is vannak játékai, elég sok, tényleg sok, (nem olyan gagyi mint az a kontrolleres), és még neki sem tudnék odaadni egy ilyet csak úgy egy plázában.

Kell a felkészülés, és ha még sosem használt szex játékokat akkor nem tudja mire számítson és tuti rossz élménye lesz az egész.

2016. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!