Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit nem értem a lányokat....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nem értem a lányokat. Mindenki a külsőt nézi miért van ez? (Troll, viccelődési commentet nem kérek köszönöm. )

Figyelt kérdés

Lányok , miért a külsőt nézitek ? (Azt értem hogy hogy az is számít de az változik)

Macis jellegű srác vagyok 23éves, és eléggé zavaró számomra hogy ez miatt mindenki máshogy tekint rám.


Tudom , hogy van olyan lány aki a macis jellegű srácokat is kedvelik de részemről semmi baj sincs velem

(Igényes,szép arcú,magas,puha vicces párna vagyok)



Kort is kérnék commentekben lányok.



2016. aug. 21. 05:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem társkereső.
2016. aug. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
A vékony férfiak a zsánereim. Ennyit tudok válaszolni. :D
2016. aug. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha puha vagy, azt nem szeretik a csajok.
2016. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Az a helyzet,hogy minden ember nézi a külsőt.Olyan nincs,akinek nem számít,csak az emberek ízlése változatos.

Egyébként részemről a macis külső nem lenne kizáró ok,ez viszont igen:" ez miatt "

Ha szóban be is csúszik pár ilyen,legalább írásban azért jó ha törekszik az ember,a helyes/igényes nyelvhasználatra.Szerintem rettentő kiábrándító,amikor valaki úgy fejezi ki magát,mint a 90 éves mamám.

A másik pedig:"Tudom , hogy van olyan lány aki a macis jellegű srácokat is kedvelik de részemről semmi baj sincs velem"-ez így teljesen értelmetlen.

Szerintem itt elsősorban nem a külsőddel lesz probléma,hanem az intellektuális képességeiddel.

Vagy kezdj el konditerembe járni és legyél olyan kigyúrt pasi,akiről álmodoznak a lányok vagy kezdj el tanulni és rengeteget olvasni,hogy érdekes beszélgetőpartner legyél.

2016. aug. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

23 éves vicces fiu vagy, ez a baj.

a nőknek férfiak kellenek. kemény férfiak, nem puhányok

2016. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy puha, vicces párnától én sem nedvesedem, ez tény. :D
2016. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Ott a pont.

Ne puha, kemény legyél!:D

Főleg ne fiú, inkább férfi:D

Na arra inkább csúszik a bugyi:D

18/l

2016. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

És a fiúk/férfiak mért csak a külsőt nézik?

Ez szerintem igaz mindkét félre, de hogy a kérdésedre válaszoljak: szerintem azért mert minden filmbe, plakáton stb.. csak az izmos kigyúrt embereket látják :(

21/L

2016. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a $zart nézzünk, ha nem ismerjük a másikat? Az első benyomás döntő, azt meg a külső határozza meg.

És nincs az az ember, aki szívesen ismerkedik tovább olyannal, aki neki nem tetszik.

(Kivéve a megalkuvó pasik, akiknek mind1, csak nő legyen alapon bárki megfelel.)


Másik, hogy egy rakat kérdés arról szól, a nőknek csak a pénz számít, és ezért elítélik őket. Most neked meg az a bajod, hogy a külső a fontos?

Érdekes vagy, meg kell hagyni...


Igen, vannak nők, akiknek bejönnek a mackós pasik. De akinek nem, azokat nem kell győzködni, sem kérdezgetni.


Ha egy pasinak nem jönnek be a teltebb nők, azokat se piszkálja senki, hogy de miért nem... és azok általában bunkó stílusban adják elő a dolgot, és hordják le minden $zarnak azokat a nőket, akik nem vékonyak...

2016. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Mert a pasiknak is sokat számít hogy hogyan néz ki egy lány külsőre

.. " Külső megfog, Belső megtart "

2016. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!