Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Azt tudom, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Azt tudom, hogy a dundi punci "jó"! De a vastagabb kisajkak?

Figyelt kérdés

Miután megnéztem pár képet tényleg, szó szerint babapuncis nőről, rájöttem, hogy nem csak saláta puncim van, de vastag és húsos kisajkaim. A nagyajkaim relatíve normálisak.Tudom, hogy majd valakinek az is tetszik, eddig sem volt igazán panasz rá. De pl. amikor először egy ilyen lány nadrágjába nyúltok és érzitek mi jut eszetekbe? Mert ápolom, figyelek rá, de ezen nem tudok csak úgy segíteni...

24/l



2016. aug. 22. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Sőt, igazából aszimmetrikus, szóval csak az egyik kisajkam lóg túl, de az nagyon... :D
2016. aug. 22. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, főleg nedvesen. Ez is bejön: [link]
2016. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlspilázza mindenki ezt a kinézet témát. Nem a punci kinézetétől függ milyen odaadással foglalkozok vele hanem a csajtól. Pont nézegetni van a legkevesebb ideje az embernek, így az hogy van esetleg ideál nem jelent semmit. 26/F
2016. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ennyire azért nálam sem erős a helyzet! :)

Azt tudom, hogy nem feltétlenül nézegetni kell... De nyalásnál is ott "lifeg" vagy csikló simogatásnál.

2016. aug. 22. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi jut eszembe? Meleg, szaftos punci!

Ha eddig sem volt rá panasz, hidd el, ezután sem lesz. Az a lényeg, hogy ápolt legyen. Barázkozz meg vele és szeresd! A párod is szeretni fogja.

2016. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:
100%

mi jut eszembe?

ahhh mindjárt megkóstolhatom ezt a csodás puncit,majd elmerülök benne a farkammal...


ne izgasd magad,aki eljut a puncidig imádni fogja!

2016. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem amikor a partnered benyúl a bugyidba nem a puncid milyensége fogja felizgatni, hanem inkább az, ha már tocsogsz :P

a legfontosabb, hogy eltudd magad engedni szex közben, ne azon agyalj nyalás közben, hogy "vajon tetszik neki a puncim?"...élvezd az együttlétet :P


23F

2016. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semmi okod az aggodalomra. Én eddig akármilyen puncit szeretgettem, egyetlen egyszer sem fordult meg a fejemben az, hogy milyen a külseje. Amikor oda kerülök, akkor egyetlen célom van csak, hogy olyant csináljak velem amitől a gazdájának nagyon jó lesz. Ehhez pedig ki kell ismerni minden milliméterét. Fel kell térképezni, és minél változatosabb, annál jobb :)
2016. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szeretem. Alig várom hogy a farkamra huzzam
2016. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszene:/
2016. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!