Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire alacsony a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire alacsony a szexuális kultúrája az átlagnak, vagy a normálisabb emberek nem használják a gyakorit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a nők többsége nagyon prűd, a férfiak pedig sokszor nagyon primitívek. Sokan alapvetőnek mondható dolgokat kérdeznek meg, vagy undorítónak tartják az orális szexet, ami szíve joga mindenkinek, de ha kifejtik a dolgot általában kiderül, hogy egyszerűen csak gátlásosak és a szexet mint valami bűnős dolgot élik meg. Vagy a milliónyi "Én majd jólmegduglak" "Írj privit és megtudod", akik nem tudom láttak e már nőt, hogy ezt egyáltalán leírták, hisz teljesen nyilvánvaló hogy soha nem írt még nekik senki, se vissza, se rájuk. Tényleg ilyen egyszerűek az emberek, vagy csak sok itt a gyökér húszon éves szűz fiú és csúnya lány?
2016. aug. 22. 23:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem sajnos ez itt Magyarország krémje persze nem gondolom komolyan teljesen egyet értek veled ezek engem is idegesítelek rohadtul de mind1 mindig is volt és lesz is ilyen

18l

2016. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Szerintem a fiuk (inkabb ferfiak mert 40+) tobbsege abban remenykedik higy amit irnak itt a nok az valojaban is meg fog tortenni
2016. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont így ahogy leírtad !!!

+ sok troll majd ő vicces lesz alapon..

és ugye a nyári szünet:D

2016. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Sok itt gyökér huszonéves szűz fiú, és csúnya lány. Mindemellett szerény véleményem szerint az, hogy valaki gátlásos, nem jelenti azt, hogy csúnya is. Nem tudhatjuk ki miért gátlásos vagy mit miért tart bűnnek.
2016. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy teljesen felesleges időpocsékolás itt gyakorin barátkozni bárkivel is, több szimpatikus embert megismertem itt, akik általában fel is szívódtak 1-2 hét után.
2016. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Én attól vagyok már teljesen ki, hogy csak segíteni akarok a válaszommal erre bomnáznak a hülyébbnél hülyébb ajánlatokkal és nem érdekli őket, hogy odaírtam, hogy privit nem kérek, attól függetlenül van az az 4-5 ember aki szóról szóra ugyanazt az üzenetet küldözgeti hátha valaki visszaír
2016. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2016. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És ez még csak nagyon a felszín, ami itt van. Remélem kamu a kérdések 50%-a...ha nem, akkor megérett a Föld a pusztulásra. Komolyan nem értem, hogy olyan dolgokat kérdeznek meg emberek, ami nekem tök alap, hogy megbeszélem azzal, akit szeretek. Mintha el lennének ködösítve az agyak...
2016. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is csak reménykedem hogy játszótér ez, nem pedig a valóság.
2016. aug. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as,megfogalmazhattad volna szebben is az utolsó mondat közepét.És az egyetem része hogy jön ide? Egyetemista=Einstein?

Ezt neked küldöm 8-as! [link]

Azt ne általánosits és emeld meg azt az 1% krumplidat,a legjobb egyetemeden!

2016. aug. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!