Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orgazmus kontroll hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orgazmus kontroll hogy működik férfiaknál?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert rá vagyok szorulva sajnos.

2016. aug. 23. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Hát ennek van egy eljárása. Ezt akkor még, amikor csináltam, nem is tudtam, hogy ez az.

Amikor még nem akarsz elmenni, kicsit mozdulatlanul maradsz.

Vagy teljesen szexmentes dolgokra gondolsz.

Aztán pár másodperc után a mozdulatlanság esetében folytathatod. A gondolati irányításnál más, ott nem kell szünetelni.

2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Ha most jól gondolom akkor férfi vagy. De ha a saját nemed illetve a saját testedet nem ismered az elég nagy probléma. Először is ne égesd magadat mert 100 ilyen kérdés van még és a googlén megtalálsz mindent. Különbözőek vannak...
2016. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igazság szerint, minden ami veled megtörténik, a gondolataidnak köszönhetsz.



én annak idején, rájöttem magamtól, amit még akkor nem tudtam, hogy mi. (multi orgazmus)


ha éppen arra gondolok, akkor nem jön sperma, akár 10 menetig se, ha pedig úgy döntök hogy igen, akkor bumm :)


Amikor nagyon nagyon nagyon kell hugyoznod, kb olyan érzés egy pillanatig, amikor vissza tartod a spermát.

2016. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!