Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom megkért hogy elégítsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkért hogy elégítsem ki orális de vissza utasítottam mert nem volt kedvem (mivel előtte sexelunk) Jogosan sértődött meg rám kicsit?

Figyelt kérdés
Máskor mindig megteszem meg ha nincs is nagyon kedvem,de most nagyon fáradt voltam.Azt mondta hogy ő sokmindent megtesz értem még ha nem is akarja.

2016. aug. 23. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ebből olyan jó veszekedést lehet összehozni pedig... Miért hagytad ki ezt a remek lehetőséget?


22/L

2016. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Úgy látszik neked is sikerült találni egy hisztis pasit. Rosszabbak mint sok nő :)

Ha nem úgy van valami ahogy kitalálják, akkor mindjárt jön a mártír szöveg.....

2016. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy sokmindent megtesz ertem.Amugy nem szokott sűrűn megsértődni de most rosszul esett neki.
2016. aug. 23. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
nem kel ezért megsértődnie, de feküdve is tudnál szopni TVzés mellett
2016. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Martinbh válasza:
100%
Ha nem képes felfogni hogy fáradt vagy....Én nem szólnék a páromnak ha egy egész nap dolgozás után nem képes lesz*pni.Inkább átölelném és együtt pihennék vele.De kinek mi.
2016. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Vannak önző emberek na. Te is belefutottál egybe.
2016. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ő megtesz érted sok dolgot amit nem is akar? Én ezen jobban kiakadtam volna mint a hisztin... Mi értelme valaminek amit nem szívesen csinálsz? Olyannal kell együttlenned akivel kölcsönösen kielégítitek egymást igényeit és nem azért cisnálsz dolgokat mert muszáj...
2016. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő biztos kinyal minden szex előtt, ugye? :)
2016. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha fáradt voltál akkor szerintem érthető.

az hogy a pisi hisztizik az is érthető,ő is ember.

de szerintem ha ti kényszerből nyalakodtok akkkor régen rossz.

2016. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!