Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm élvezi, ha megverem?

Figyelt kérdés

Már 5 éve vagyunk együtt, az elején is volt pár fura dolga. Már 2 éve azonban egyszerűen vágyik arra, hogy megverjem. Pofonok, bírkózás amiben követeli, hogy ne fogjam vissza magam. Szex közben is a maximális durvaságot várja el.

Persze vannak romantikus pillanataink is, de azok a ritkábbak.

Nekem ez a helyzet picit fura, mert látom ahogy kék-zöld az egész teste, és páran már felhozták neki, hogy mi történt. Persze a kérdést úgy feltéve, hogy én direkt verem, miért nem hagy el, stb. :D

Volt már ebből egy kisebb bajunk is amikor egy szeretkezés annyira elfajult, hogy egy kis baleset miatt eltört a karja. A kórházban meg össze-vissza kellett hazudni..

Ádáz kettőség dúl bennem néha, nem szeretem látni, hogy fáj neki utána, mégis örömet akarok neki okozni, és azt meg szeretem nézni, ahogy Ő is élvezi.

Elhagyhatnám, ez is egy opció, de nagyon szeretem. Ezt a kis furcsaságot leszámítva, álmaim nője. Mind külsőre és mind belsőre.



2016. aug. 24. 09:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát tényleg érdekes, de ha szereted, akkor végülis mindegy mit gondolnak a többiek. Persze azért próbáljatok meg vigyázni, túl sűrűn ne törd el a csontjait :D

Ütéseket amint tudjátok jegeljétek le, meg keress rá, véraláfutás eltüntetése.


[link]

2016. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is szívesen megverném ha lehet írj
2016. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltelek titeket mint két megvadult pankrátor egymásnak estek szögesdróttal, vasszékekkel, alumínium létrával.


Érdekes jelenség a barátnőd.


Milyen vicces lenne ha egy vitatkozás közepette megütnéd és ő meg azt hinné kezdeményezted nála a szeretkezést.

2016. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedjetek BDSM-ben jártasabb emberekkel.

Tanuljatok biztonságos technikákat, és együtt szerezzetek be biztonságos, de hatékony BDSM eszközöket.

(A csontja például hogyan tört el? Lehet, hogy az a baleset is elkerülhető lett volna.)


2-es lehet hogy csak trollkodott, de abban még igaza is lehet, hogy talán az is megoldás, ha összeismerkedtek egy tehetséges Dommal, aki segít, esetleg harmadiként részt is vesz a játékban, persze csak a szexmentes részében.

2016. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És persze szerezz be feketenadálytő-krémet a zúzódásokra, sebalkoholt, kötszert...

Tanulj elsősegélyt.

2016. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ő/ti ilyenek vagytok.ha mindkettőtöknek bejön ez a fajta szex, amikor semmi gond a feketenadálytő jó ötlet. Ha a kollégák, család felhozza, akkor pironkodva mondjátok, hogy túl jó volt az éjszaka 😃
2016. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egyszer a húgom hozott a kisfiamnak egy játék bilincset, mondván, hááááát reméli hogy nem akadok ki...

Egy órán belül eltört, mert tényleg gagyi játék volt, na mondom, nem baj fiam, amíg megjavítom addig játssz az enyémmel. És a húgom szeme láttára átadtam neki a régi szex shopos bilincsemet.... :D :D :D


A családdal nem sokat lehet tenni, előbb-utóbb úgyis rájönnek, de ha nem túl prűdek, akkor el kell hogy fogadják...

2016. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Védekezik?:)
2016. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

apropó feketenadálytő,

Annak is megvan a maga sajátosan intim légköre, ahogy te magad kenegeted, ápolgatod a véletlen sérüléseket.... :)

2016. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, üzeneteket! :)

Még nem foglalkoztam annyira komolyan ezzel a témával, mármint tudom, hogy másoknak is bejön ez, de hogy ennyire sokaknak, és egy egész ipar épüljön rá.. :)

Eddig mi a nyers erő/bántalmazás szintjén mozogtunk. Nem gondoltam volna, hogy lehet ezt normálisan, és biztonságosan is csinálni! :)


A karja úgy tört el, hogy szeretkezés közben is elkezdtünk "birkózni", mármint a barátnőm néha direkt elkezd olyankor vadul ellenkezni, üt vág, és azt akarja, hogy egy megerőszakolós dolgot imitáljunk. Ez nekem is szokott tetszeni. A birkózás meg olyan vad lett, hogy leestünk az ágyról, ő volt alul és sajnos ez történt. Persze a földre kerülés után fel se tűnt, már csak fél órával később, hogy ez nem okés.


#3-as :D :D Azért van különbség, ütés és ütés között is. Mindig mondja, hogy teljes erőből vágjam pofon, de nem igazán merem, mert félek, hogy 1-2 fog minusz, emellett tuti mglátszódna, és úgy nem tud az egyetemre sem menni. Emellett ha vitázunk az más. De volt már rá példa, hogy vita közben elcsattant egy pofon és szeretkezés lett belőle(Ő ütött)


Feketenadálytő kenőcsöt biztos beszerzünk, nagyon jól hangzik! :)


#8-as Mire érted? Mármint, hogy szex közben? Tablettát szed.

2016. aug. 24. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!