Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Szexkapcsolatnál egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szexkapcsolatnál egy kezdőt vagy egy tapasztalt lányt lerestek?

Figyelt kérdés
Kezdő alatt nem szűzet értek és tapasztalt alatt nem k*rvát

2016. aug. 25. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan a maga előnye. 26/F
2016. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem a tapasztalata számít.
2016. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Az attól függ te milyen vagy ;-)
2016. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kezdőt.

Szűz is lehet, legfeljebb nem közösülés lesz, hanem csak orál.

2016. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
csak a sok kiéhezett pasi mondja, hogy jó a kezdő is... szex kapcsolatot azért alakít ki az ember magának h nagyon jókat szexeljen.. tehát nem kezdőket keres :)
2016. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
olyat, akivel jó együtt lenni. Szeretek tanítani, s élvezem a kérdés nélküli szexet :)
2016. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kezdőt :) szűz is lehet :3 Alapból figyelmes és odafigyelő vagyok, és pont hogy vonz:$

22f

2016. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kezdőőőőőt :P
2016. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Tök mindegy, csak a teste jó legyen, ne akarjon állandóan po.fázni, és minden lukat lehessen használni rajta.

Tudod, szexkapcsolat a szexről szól, nem lelkizek, csak használom.

Ha kezdő, akkor betöröm, és mire megunom, profi lesz. Ha eleve tapasztalt, akkor meg bizonyítsa be.


Egyébként erre amúgy se illik rákérdezni előre, és sokat nem jelent. Volt már olyan csajom, akinek én voltam az első, és isten adta tehetség volt minden téren. Meg volt olyan, aki el volt ájulva, hogy milyen profi az ágyban, aztán kiderült, hogy sza.rt se ér, csak fekszik.

2016. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szexkapcsolat sem csak es kizarolag a szexrol szol. Ertem ezalatt hogy azonfelul megvan a kolcsonos tisztelet, szimpatia, akar kozos programok is. Mindegy hogy tapasztalt, vagy nem. Minden embernek masok az igenyei es kell egy kis ido amig osszeszoknak akar tapasztaltak akar nem. :)
2016. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!