Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy számodra tetsző nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy számodra tetsző nő felajánlja hogy szex kapcsolatot akár veled, elképzelhető hogy utana mégsem keresed?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó nő akkor alap hogy keresném, persze ha nem találnék jobbat
2016. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb akkor, ha gyanakszom, hogy átver.
2016. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van párom akkor esélyes, hogy nem keresem.

Egy okot látok arra, hogy ne keressem. Nem tetszik, vagy tartok tőle, hogy elkapok tőle valamit. Más ok nem lenne ellentmondani egy ilyen felajánlásnak.

2016. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze ha párban vagy akkor nem mész bele, de ha szingli vagy akkor is meg kell fontolni.

Sok oka lehet. Jobb esetben csak fizikálisan vonzódik feléd (és te is felé), de nem akar kapcsolatot, mert munka/tanulás/stb.

Vagy titokban szerelmes és csak így tud nyomulni, amitől én félnék és menekülnék. Nekem is volt egy barát-barátnőm, akiről tudtam, hogy tetszem neki (barátok nyomták, hogy miért nem jövök össze vele), és fel is ajánlotta magát 1-2szer, de emiatt nagyon kerültem az egészet, és nagyon nem bántam ezt meg. Főleg, hogy felőlem fizikális vonzalom nem volt, hiába nem volt csúnya.

2016. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!