Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mire vagynatok 2 het után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vagynatok 2 het után?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az a baratommal bizonyos okok miatt ket hétig külön voltunk,eddig mióta együtt vagyunk (1.ev 5.honap) szinte minden nap szexeltunk. Nagyobb kihagyás csak most ez a 2 het volt. Annyi csak a bajom hogy mar szinte mindent kipróbáltunk es nem tudom mi újat mutassak most neki? Arra gondoltam hogy ugye alapbol este erkezik finom vacsoraval varom aztan mikor bemegy lefekudni en bemegyek egy szép szexi fehérneműben ra mászom izgatom fogdosom simogatom gatyán keresztül perverz dolgokat sugok a fülébe utána orálisan kényeztetem majd ra ülök es meglovagolom... Ez volt az en elképzelésem most viszont az erdekelne hogy van valakinek ötlete mivel dobjam fel? Imádom a parom es mindig kivanom nagyon nyitott vagyok mindenre es szinte minden póz megy mert nagyon hajlékony vagyok es bevallalos szóval tapasztaltabb pasik valami tanács aminek orulne es nem felejtene el jo ideig? Féltékeny típus vagyok es most hogy dolgozik sokat lesz távol en pedig szeretnem ha emlékezetes lenne ez az este a szamara es ne akarjon mas nore nézni :)

2016. aug. 26. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

engem nem a kaja érdekelne elsőnek!

szop.. le már az ajtóban, majd a konyha asztalon vagy a lakás olyan pontján ahol nem szoktátok húzd magadra és légy hangos!

2016. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva mar csináltuk a konyhába a fürdőbe a nappaliba a foldon sot meg az udvaron is :D esetleg meg valami ötlet?
2016. aug. 26. 18:09
 3/3 anonim válasza:
Nekem tetszik az alap ötleted. De lehet jobb lenne,ha már akkor vetnéd rá magad, mikor megérkezik. Ezzel talán elérnéd, hogy legközelebb is hazasiessen hozzád!
2016. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!