Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Hogy izgassam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy izgassam fel? Hogy tegyem emlekezetesse?

Figyelt kérdés
A baratommal mar nagyon le szeretnek fekudni,de eddig nem lehetett es nem is mertem. De most viszont ugy gondolom, hogy mostmar ideje lenne meg mar en is szeretnem. Mit csináljak hogy jó legyen? Nagyon fog fájni?

2016. aug. 26. 22:11
 1/5 SIDLER22 ***** válasza:

Bár még szűz vagyok, de erről a fórumról (meg úgy magáról az internetről) sokat lehet tanulni :D Ha nem akarjátok egyből elkezdeni előbb masszírozd neki a csiklóját vagy dörzsöld oda a brét. Általába a fiúk hamarabb elmennek mint a nők úgyhogy csiklón keresztül izgasd fel, de ne hagyd elmenni és utánna tedd be neki oszt hadd szóljon :D akkor már elmehet nyugodtan. HAZA :DD #OMG2016legnagyobbpoénja

16/F

2016. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aggód végig az egészet. Így nem fogsz tudni ellazulni és szűk is leszel. Ez pedig neki jó lesz. Neked nem.
2016. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy dugni is kell első alkalommal, főleg úgy, hogy ilyen félelmek vannak benned?


22/L

2016. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fáj.
2016. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először csak pettingeljetek! :) Fedezzétek fel egymás erogén zónáit! :) Mehet az orál is :) Szép lassan haladjatok, és akkor nem lesz gond :) És mielőtt lefeküdtök, a barátod jól izgasson fel, és nem fog annyira fájni :) Mindenkinek át kell ezt egyszer élnie, nem olyan szörnyű :) Nekem kb. 2 hónap után lett teljesen élvezetes :) Tudom hosszú idő,de mi előtte nem ismertük egymás testé, hanem csak belevágtunk. :( Jó volt, de jobb is lehetett volna :) Amúgy nem fájt annyira :)
2016. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!