Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubba erdemes egyedul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubba erdemes egyedul is lemenni, vagy vigyek magammal lanyt is?

Figyelt kérdés
Igaz, nincs olyan lany ismerosom, aki eljonne velem, valoszinhuleg, de engem nagyon izgat a dolog. Erdemes onalloan, pasikent elmenni? 29/F

2016. aug. 26. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a vegyes párokat fogadják szívesen. Egyedül álló hölgyek is mehetnek, de legkevésbé az egyedül álló pasiknak örülnek. Az egyensúly megtartása érdekében vigyázznak a nemek arányára. Bejelentkezéskor ezt mindig tisztázzák.
2016. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül mész, akkor nézzél ki nagyon jól. Kitesizett tested legyen és nagy farkad. Akkor van esélyed, hogy a nők dugni akarnak veled.

De ha botsáska vagy kis farokkal és párod sincs, akkor valószínű csak nézheted a felhozatalt mert senki nem ad neked puncit.

Azért érdemes jó csajjal menni ha nem vagy adonisz, mert a pasik meg akarják majd dugni a csajod, és cserébe megkapod az övéket, mert ugye így fer.


Én csináltam már azt, hogy kifizettem egy örömlányt egy egész éjszakára és úgy mentünk el swingerezni. Mondanom sem kell, hogy iszonyú jó csaj volt. Minden pasi meg akarta dugni, szóval én is megtudtam aznap éjjel jó pár szép nőt.


Azt viszont nem tudom, hogy Magyarországon milyen a felhozatal az ilyen klubbokban.

2016. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Alapszabály, hogy az ilyen helyeken mindig több a pasi, mint a csaj.
2016. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A farkam eleg nagy, arra nincs panaszom. Kvazi sportos is vagyok, bar lehetnek kicsit izmosabb is, dolgozom rajta :)
2016. aug. 26. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kockáztasd meg. Ha jól nézel ki tuti rád megy valamelyik nő. Ha más nem valami idősebb. De azoknak is jó puncija szokott lenni.

De ha egy igazán jót szeretnél dugni, akkor vigyél csajt.

2016. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem ismerek olyan not, aki el is jonne velem :/
2016. aug. 26. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ez hogyan működik, de szerintem egyedülálló férfiként nem is szabad menni.

Egyébként nem meghívásos dolog ez? Mert ha meghívott valaki, akkor meg miért ne mehetnél?

2016. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez úgy van, ha jól tudom, hogy pároknak ingyenes, szingliknek meg vagy 10 ezer.

Másrészt ez még semmit nem jelent, lehet egész este csak pislogsz majd.

Az tény, hogy itt hatványozottan igaz, hogy a sikerhez jól kell kinézned és nagy farkad kell, hogy legyen.

Senki nem fog érdekelni a természetjáró éned.

2016. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szingliként esélytelen, van ahol be se engednek.

Ám meg elég sokba is kerül (a szingli lányoknak nem kell fizetniük persze csak a férfiaknak), és jó eséllyel senkit nem fogsz ki, majd szemezhetsz egy rakás 50 éves kivénhedt ráncos mamókával :D

De ha mindenképp elszántad magad rá, fizess le egy prostit hogy legyen a kíséreted, aztán ha szerencséd van, talán, NAGYON talán lelsz majd elfogadható nőt.

2017. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!