Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám végre lekoptatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végre lekoptatni ezt a fickót?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznom, terhesség alatt mentem szét a gyermekem apjával,az okokat ne firtassuk!

Szülés után 3 hónapig minden rendben zajlott egészségügyileg, majd jött a gond, megismerkedtem valakivel és sajnos együtt is voltunk szexuálisan. Kb 2 hónapja zöldes folyás, viszketés, égő érzet győtör. Azonnal szóltam a pasinak hogy vizsgáltassa ki magát, én meg s.o.s.-ben elmentem az orvosomhoz, de ahelyett hogy elment volna ő is orvoshoz, itt könyörög hogy találkozzunk, mert szexelni akar...naná, hogy nem jöhet ide többet! Nem fogja fel, hogy mit okozott nekem.


2016. aug. 27. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
sajnos te sem fogtad fel hogy mit okoztál magadnak. Nem kellene ujjal mutogatni te is ugyanugy benne ovltál a dologban nyakig, magadnak is köszönd meg a bajt
2016. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami fertőzést kaptál el... Tíltsd a számát.. Vagy cserélj telefon számot.. És Tíltsd mindenhonnan. Más ötletem nincs. De ha Óvszerrel csináltad volna nem lenne ilyen gondod 22 L
2016. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na nehogy már a takony túrja az óvodást, kicsim! ;)

Bár ne írtad volna, hogy azért nem mehet (mert így jött le), mert ő nem volt dokinál, most nem gondolkoznék olyan javaslaton, hogy hova kéne kenned a zöld folyásodat :D

2016. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már bocsánat,de van bizonyíték arra,hogy tőle kaptál el bármit is?Ha bizonyíthatóan tőle akkor rendben,de lehet,hogy egy strandon nyilvános illemhelyen stb.kaphattál el valamit.
2016. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert nem hasznaltatok kotont? Gondolom, nem eroszak tortent. Igy amennyiben elfelejtettetek a kotont az legalabb annyira a te hibad is mint az ove. Most mar felesleges hisztizni meg ujjal mutogatni. A legkozelebbi alkalmi kannal majd huzatsz gumit remelhetoleg.
2016. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felelősség hárító rib*c. Ilyennek gyerek? Jó ég.
2016. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nálam minden rendben volt!!!
2016. aug. 29. 04:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Es attol hogy nalad minden rendben meg nem kell felelos felnott ember modjara gumit hasznalod? Vagy mi a fene?
2016. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 - dehogy volt nálad minden rendben... és mivel nem érted az egészet, így most sincs minden rendben.
2016. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!