Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel izgassam fel a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyikker kérdése:

Mivel izgassam fel a barátnőmet? Szex még nincsen, olyasmiket mondjatok mint pl. kisebb csókok nyakra, egy nyalás a fülbe!

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A fülbe nyalás kicsit furi. :D De amúgy simogathatod a combját miközbe csókolgatod a nyakát. Finoman ki is szívhatod neki. Az öledbe ültheted az elég érzéki, mert mind a ketten közel érzitek a másikat magatokhoz. Kicsit belemarkolhatsz a fenekébe közbe egy nyelves csók. Stb. :D
2016. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Huuu ez nagyon egyen fuggo szerintem, meg persze kor es kapcsolat! Szerintem hatasos lehet egy "lelokod" az agyra es ugy csokolgatod a nyakat ez talan vadabb meg izgalmasabb vagy odanyomod a falhoz osszefogod a kezet es ugyesen szivod vagy finoman harapdalod a nyakat ez is szerintem bevalhat vagy beultetes az oletbe simogatod a belso combjat beleturva a hajaba magadhoz huzod es csokolod ugy hogy finoman beleharapsz az ajkaba es hanyatt dolsz igy ugye foled kerul akkor pl belemarkolhatsz a fenekebe de igazabol amit erzel eszre fogod venni hogy neki mi jon be a legjobban, de mar egy erzeki simogatas is csodas lehet mikozben valami bokot is mondasz :)

18/L

2016. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek nagyjából megvannak, kivéve a harapdálást és a szívást ;)

Amúgy meg Ő:18 L és én 17/F

Jöhetnek még ötletek!!! :)

2016. aug. 27. 23:07
 4/5 A kérdező kommentje:
A fülbe nyalást még egy német lánytól hallottam 14 évesen de az nagyon bejött neki :D
2016. aug. 27. 23:08
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
73%
Szavakkal, apukám, szavakkal. Eressze csak el a fantáziáját. Attól lesz a legtöbb nő nedves, nem attól hogy a fülébe nyalsz.
2016. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!