Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a mai világban egyes embereknek párt találni?

Figyelt kérdés

A korombeli nők már minimum komoly kapcsolatban vannak vagy házasok gyerekkel..

Sajnos állandóan a sunyi lekoptatás hitegetés hülyités van ezt tapasztalom..

Vagy én vagyok orbitálisan ronda..


Akik tetszenének meg 99%-ban foglaltak pedig nem a manöken királykisasszonyokat nézem ki magamnak hanem az átéagosan számomra szép lányokat.


Egy 29-éves még szűz átlagos ruppótlan magyar lúzer srác.


2016. aug. 28. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A külső az egy dolog. Az előnytelen külsőt lehet kompenzálni egy csomó mindennel, pl jó humor, jó kisugárzás, ami persze csak akkor lesz, ha elégedett leszel önmagaddal. Aztán ott vannak a belső tulajdonságok, ha kedves, odaadó, ugyanakkor talpra esett vagy, akkor nagy probléma nem lehet. Viszont, ha folyton negatív vagyok, sokat panaszkodsz, az egy nőnek sem jön be.
2016. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam ezzel csak én lány vagyok. Sajnos mindig azt hittem, hogy mindenkinél magasan van a mérce és csúnyán alábecsültem magam másoknak.

20 évesen egy pszichológusnál kötöttem ki és most 21 évesen is csak 2 rövid kapcsolaton vagyok túl. Jelenleg is van egy amely immár 2 hónapja tart ..

Lényeg, hogy ne becsüld alá magad.. soha, de soha!

21/L

2016. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm utolsó csak mennek az évek aztán nem haladok.


A Karierrem is úgy látszik lufi de az egy másik dolog persze az is kihat mindenre.

2016. aug. 28. 21:08
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán szoktam panaszkodni arra már rég rájöttem hogy rossz ómen.

A személyiségem valószínű unalmas és a humorom magabiztosságom is olyan amilyen..

2016. aug. 28. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egy 29-éves még szűz átlagos ruppótlan magyar lúzer srác."


Nyafogós p*cs.

2016. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán ott vannak a belső tulajdonságok, ha kedves, odaadó, ugyanakkor talpra esett vagy, akkor nagy probléma nem lehet."


Ez volt a mese délután.

2016. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Miért?

2016. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert pusztán jó belső tulajdonságokkal nem megy semmire. Ezt tipikusan ilyen kamu duma, hogy önmagadat nyugtatsd.
2016. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haver,az a helyzet,hogy ha nem vagy "férfi",akkor a nők leszarnak.Felejts el a kedves,aranyos,humoros,cuki vonalat!
2016. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!