Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mit gondoltok arról, ha a srác 21 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Ez én lennék. Nem nagyon merek ismerkedni, mert tele vagyok komplexusokkal és szoc. fóbiám, valamint depresszióm is van. De ez nem azt jelenti, hogy nem vágyom a szexre...nagyon is szeretném már csinálni...csak ugye a fentebb felsorolt dolgok nehezítik az egészet.
2016. aug. 29. 07:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem az a gond, hogy szűz vagy hanem inkább ezek:

"tele vagyok komplexusokkal és szoc. fóbiám, valamint depresszióm is van"


23F

2016. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Értelek, de nem tudok megküzdeni velük...nincs mellettem senki...oké-oké, magamnak kell leküzdeni, blablabla...csakhogy úgy sokkal könnyebb túllendülni az egészen, ha sok pozitív megerősítést kap az ember.
2016. aug. 29. 07:57
 3/27 anonim ***** válasza:
6%
Gáznak tartják. Ha odáig jutsz egy lánnyal, ne mondd el neki! Ha rákérdez, hazudj!
2016. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az hogy 21 évesen szűz vagy nem jelentene gondot a páromnak én voltam az első júliusban volt 25 éves és már 1,5 éve együtt vagyunk. Szóval az hogy szűz vagy tényleg nem gáz.. Viszont a problémaidat nem ártana kezelni. 22 L
2016. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3 Jó is lenne, ha odáig jutnék...hazudni nem fogok, de felhozni biztosan nem fogom.
2016. aug. 29. 08:30
 6/27 anonim ***** válasza:
12%

Bla-bla-bla...

A "fentebb felsorolt dolgok" nem "nehezítik az egészet", hanem ELLEHETETLENÍTIK!

Neked az agyaddal van gond. És ha még 1-2 évig fennáll ez az állapot, soha a büdös életben nem lesz normális ember belőled!

Ideje lenne összeszedni magad!!!!!!

2016. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6 Köszönjük, Emese, majd értesítünk.
2016. aug. 29. 08:39
 8/27 anonim ***** válasza:

#6

Amíg nem vagy te is ilyen, és nem tudod mit érez egy ilyen illető, addig helyesebb döntés lenne hallgatni.


Kedves kérdező. Ahogy a #3 mondta. Pszichológust próbáltál már? Segítséget kérni, hogy segítsen legalább ismerkedni egy kicsit? Illetve depresszió ellen szedsz valami antidepresszánst? Vagy bármit?

2016. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8 Tervbe volt véve a szakember felkeresése, de mégis elvetettem az ötletet. Nem bízom bennük valamiért. Nem szedek semmilyen gyógyszert sem.
2016. aug. 29. 08:45
 10/27 anonim ***** válasza:

"Ez én lennék"


Nem mondod.


" Nem nagyon merek ismerkedni, mert tele vagyok komplexusokkal és szoc. fóbiám, valamint depresszióm is van"


Kifogás, kifogás, kifogás.


" De ez nem azt jelenti, hogy nem vágyom a szexre...nagyon is szeretném már csinálni...csak ugye a fentebb felsorolt dolgok nehezítik az egészet."


Kit érdekel mit akarsz? A szexhez kőkemény verseny utá jutsz csak. Ha te egy rinyálós punci vagy, akkor elbuksz én nem fogsz dugni. Húzzál el szakemberhez mert kb senkit sem fog érdekelni a lelki világod.

2016. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!