Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sex elott szakitott velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex elott szakitott velem a baratom de nem tudom miert? Szeretnek tippeket kerni hogy miert szakithatott velem! Engem nagyon ne, érdekel hogy szakitott velem majd lessz másik pasim csak tippeket szeretnék kérni miért szakithatot velem sex elot?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha olyan valaszt akartok irni ami csak kettonkre tartozok irj privatba mindenkire vonatkozik! :-)
2016. aug. 29. 14:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Engem nagyon ne, érdekel hogy szakitott velem majd lessz másik pasim" - Valószínűleg átérezte a kapcsolat komolyságát ...
2016. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talan nem az a tho fajta aki eloszor megdug es aztan isten aldjon,nem voltal neki megfelelo!
2016. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3#vagyok.

Nőj fel!

2016. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, hogy nekem nem kérdés, hogy miért?
2016. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki először lő, aztán kérdez...
2016. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Például mert megismert egy neki még jobban tetsző csajt. Ez esetben két oka is lehet:

a) Másik csaj előtt nem jönne kis jól az, ha fülébe jutna, hogy miközben már vele kavar, veled szexel (kinézi belőled, hogy a másik csaj előtt bekavarnál neki, ha utána dobna).

b) Egyszerűen csak kényes a jó hírére, nem tartaná elegánsnak, ha utána kezelgetne még, miközben már másik csajra hajt.

2016. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Engem nagyon ne, érdekel hogy szakitott velem majd lessz másik pasim"

Ha a helyébe képzelem magam akkor a hozzáállásod miatt.

2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!