Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendszeresen análozó lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen análozó lányok! Ti magatoktól szerettétek meg vagy rá kellett titeket vezetni, hogy próbáljátok ki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátom szoktatott rá, és nagyon szeretem :)

19L

2016. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom avatott be, de most már szinte mindig követelem. Soha nem fájt, mindig nagyon vigyázott rám, talán ezért is jön be annyira. Persze tetszik neki nagyon, hogy ennyire szeretem.
2016. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

barátom vezetett rá és a figyelmessége és óvatos kezdése után eljutottunk oda h egyáltalán nem fáj és gyakran kérem h főként ott legyen

19/L

2016. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam is a párom kezdeményezte, meg is rémultem, sikosítot, és csodas volt az egész, nem is tudom már elképzelni hogy ne legyen anális, most már én is rá vezetem
2016. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!