Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hogy lehet? Divatba jöttek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehet? Divatba jöttek a kövér/duci lányok?

Figyelt kérdés

Az utcán,boltban,stb egyre több helyes,vékony srácot látok kövér,duci lánnyal.Kb 1éve látom ezt,naponta 5-10ilyen párt látok.

Amúgy debreceni vagyok.



2016. aug. 31. 22:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
8-as, nem köszi már van barátom.:)
2016. aug. 31. 22:18
 12/28 anonim ***** válasza:
56%

Látom a negatív kommentelőket mind lenulláztátok kedves dundusok.

Nos én is dundus lennék, mert nekem is van egy betegségem. De nem takarózok e mögé. Heti 5 napot edzem és szigorúan odafigyelek arra, hogy mennyit és mit eszem. Soha nem lankadhat a figyelmem és soha nem gyengülhetek el mert egy hét alatt simán feljönne 10 kiló is.

Szóval bújjatok csak el a betegségetek mögé, és sajnáltassátok magatokat, hogy milyen rossz kövérnek lenni. Ja és meg ne mozduljatok azért, hogy tegyetek ellene valamit!


Végül a kérdésre válaszolva, a kövér sose lesz divat. Lehet sok férfi jobbnak tart egy kövér nőt az ágyban, de megjelenni mindig is a vékonyakkal fognak!


Lehet lenullázni!

2016. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Kedves #12 ! Sehol nem írtam, hogy fekszek egésznap, és arra várok, hogy így szeressenek belém! Csak annyit, hogy nem mindenki azért kövér / dundi, mert zabál.. Több oka is lehet... Volt egyszer egy 6 kg - os fogyásom ! Egyszer egy 14- kg os .. és most is -8 nál járok! MOZGÁSSAL!!!


Az meg, hogy kinek mi tetszik, az utcán vagy az ágyban... Pont nem érdekel!!


Ha van egy párom és szeret!! Szerintem fel fog vállalni az utcán is! Bármit is hoz az élet. Ahogyan én is felvállalnám őt... !!!


Az sem igaz, hogy mindenféle hízás - diétával - és mozgással leküzdhető !! Nézz csak utána!!

Van egy lány ismerősöm, napi két órát edz, orvosi diátája van és évente kb 4/ 5 kg ha lemegy róla! Mindent megtesz mégsem!

És elég szomorú, hogy meg sem kérdezik mit tesz önmagáért.. Csak bántják folyamatosan.

2016. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menj a p.... Mit foglalkozol massal?
2016. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez érdekes ugyanis én nem látok sok helyes fiút kövér lányokkal, ez szerintem elég ritka és talán ha 2szer láttam eddig ilyet, de az is azért volt mert csinosan ismerte meg a lányt, de időközben elhízott....

Manapság már a média, és a mai fiatal lányok megjelenése is azt hirdeti, hogy a vékony a szép és ezáltal az igény is erre a nagyobb.


Mint egy válaszoló leírta az előbb hiába vannak férfiak akik jobban szeretnek kövérebb nőkkel ágybabújni, de ezt ő nem fogja felvállalni és az utcán akkoris a vékony csinos lánnyal szeretne megjelenni. Sajnos akárhogy fáj, de ez az igazság. Optikailag egy vékony, karcsúbb nő szebb mint egy kövér nő, mint alakra mint pedig arcra hisz jómagam is voltam túlsúlyos de kerek dundi arccal és tokával már nemhogy csinosnak de szépnek se láttam magam.

A kövérség nem szép és nem egészséges, főleg egy fiatal lánynál elfogadhatatlan aki még férjhez se ment, párja sincs de már elengedte magát és nincs igénye a megjelenésére. Én is leleszek pontozva de nem izgat.

2016. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
Nincs új a nap alatt. Kb 50 évenként ismétli önmagát a divat. (lásd pl tetkó) Szerencsére kezd lecsengeni ez az egészségtelen szárazkóró módi. Remélem, nem esünk át a ló túlsó oldalára, és nem a Rubens féle szépségideálok jönnek divatba, hanem valóban az egészséges hús-vér nők.
2016. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Az egészséges hús-vér nő alatt nem tudom hogy a 60 kilót vagy a 90 kilót érted a 2 nem ugyanaz.

Viszont ha a kövérségre érted nem az nem egészséges!

2016. szept. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%

Egy 10 kg + szerintem, ha jól arányokban van az emberen, elfér. Többet szerintem sem érdemes !

De aki beteg, ne szekáljuk már !!! Aki vékony, örüljön neki és ennyi.

Kb 12 éves korom óta, nem vagyok az az igazi ' vékony, lány ! És voltak kapcsolataim, sose szégyelltek! Hozzá teszem, magamnak.. ennyi felesleggel nem tetszem! Teszek érte, hogy lemennen, de nem bántok másokat!

Ide is letudnám írni, hogy egy nagyon jó ismerősömet, két gyerek után hagyta el a párja.. mert súlya alá fogyott vissza ( miatta, hogy ne lássa kövérnek ) elhagyta egy dundi lányért... Ha előbb elmondta volna, hogy úgy is tetszett neki, csak 10 kg fogy vissza, nem huszon valamennyit és a mai napig együtt vannak.

Most ebbe bele lehet kötni, hogy biztos volt más baj is, de az a helyzet, hogy a Férfiak esztétikai lények. Valószínűleg a baba miatt picit elhanyagolódott, törődést keresett ez a lány megadta és, hogy dundi lett a választása, csak is a saját ízlés világán múlt.. Kaphatott volna " jobbat ,, vékonyabbat!


Szerény meglátásom szerint!! Nem a kg- kon kell lovagolni! Meg kell tanulni elfogadni egymást!

Ha valaki nem tetszik, ne kérj tőle randit! Ennyi.

Nem tudhatod, miért kövér, sovány valaki !! Lehet, beteg! De az az ő harca. Nem kell ítélkezni.

Én Sosem teszem! És mennyivel jobb így az életem...

2016. szept. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

14-es Menj te,hogy beszélsz? Itt mindenki azt kérdez amit akar.Nekem boldog párkapcsolatom van,biztos irigy vagy.:)


Engem felvállal a párom mindenki előtt,neki a duci lányok tetszenek.:) Aki szereti a másikat az felvállalja mindig!

2016. szept. 1. 07:10
 20/28 anonim ***** válasza:
7%

Dehogy lett divat csak vannak olyan elkeseredett srácok akik Ennyire leadják a mércét. Ha téged az éhhalál fenyegetne megennéd a moslékot is.

Amúgy unalmas már ez a betegség miatt hiztam 100 kilóra fa*g.

2016. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!