Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is izgat a sex extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat a sex extrém helyeken?

Figyelt kérdés

Ágyban való szeretkezést is szeretem, de sokszor izgatóbbnak találok egy durvább együttlétet valami extrémebb helyen. Ti hogy vagytok ezzel?

20/L


2016. szept. 2. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint ezt pont a lányok szokták inkább kezdeményezni :-D Bár én is szeretem pl. a természetben, de sok nő akasztott már hasba az ötleteivel ezen a téren :-D
2016. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádom nyilvános helyen. 36/F
2016. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Exemet nagyon izgatta.. Én mindig attól féltem hogy meglátnak.. Szóval nem tudtam el lazulni.. És magamban számoltam a perceket hogy mikor végez.. Meg mindig sürgettem.. Nyilván azért mentem bele mert örömet akartam okozni mert Őt ez izgatta.. De közben tiszta ideg voltam... Szóval sajnos engem nem izgat
2016. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. 38/F
2016. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az extrém nálad? Ha tényleg elbújnak, de nyilvános hely miatt benne van a kockázta a lebukásra, az izgalmas tud lenni. A múltkor az egyik forgalmas tér közepén egy kocsma teraszán ujjazott egy részeg nőt , egy részeg pasi a buszmegálló mellett, na az közönséges, proli.
2016. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Izgató tud lenni hogy nem a megszokott ágyikó hanem egy vízpart esetleg erdő stb..
2016. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az extrém hely jópofa, de nem azért, mert annyival jobb az orgazmus, csak maga a tudat. Mi eddig legnagyobb orgazmusokat ágyban értük el, nyugodt környezetben, de az extrém helyek maradandó emlékek.

Az egyetlen gáz, hogy általában a nő van alul és emiatt neki jobban fáj a kemény pad/padló/homok/bármi

2016. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20 évesen neked jó még az ágy.
2016. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze h izgat, volt h hetekig nem csináltuk ágyban, láttak is meg minket, és azt is kipróbálnánk milyen egy másik pár mellett
2016. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A teherautó raktere vagy a szabadban nagyon bejön 40+Ffi
2016. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!