Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk Férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Férfiak! Ha a barátnőtök felségetek azt szereti ha full szőrösek vagytok intim területen akkor hagynátok megnőni?

Figyelt kérdés

Számomra az a férfias ha jó szőrös, utálom ha a pasi levágja vagy borotválja vagy bármi más ...

Megtennétek a kedvéért hogy természetesre hagyjátok ?



2016. szept. 2. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meghagynám neki, de nekem kicsit kellemetlen lenne.


22/F

2016. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőrös
2016. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, bármit mondana a nő, max borostát hagynék, mivel igénytelen és nem higiénikus a szőr.

Ezér borotválom a hónaom alját is.


Nehogy már az határozza meg a fárfiasságot vagy a nem férfiasságot, hogy szürös a p/csöm.

Szerintem férfias az arcom, a szakállam, a testfelépítésem, a viselkedésem, a gondolkodásom, a cselekedésem, a fellépésem... minek ezt bizonygatni a szőrös intim tájékkal, ami olyankor olyan büdös mint 2 döglödő ló nyáron ?

2016. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

engem meg beindít ha ott is természetes a szőr ...

a csupaszt pasiktól kiráz a hideg ...

olyan mint ha nem egy farok hanem egy kis kukac ágaskodna


de természetesen tiszteletben tartom más véleményét :)

2016. szept. 2. 11:23
 5/16 Scav ***** válasza:
A feleségem szereti, hogy szőrös vagyok mindenhol. Nem borotválom, de sokszor hosszabb borostára vágom géppel. Nem szúr, szőrös, de nem hosszú. Ugyanígy az arcszőrzet is. Ha szeretné, hagyom megnőni. Amúgy olyan 4-10mm hosszú.
2016. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igen a teljes testszőrzetre értem ezt

kedves privátban író

2016. szept. 2. 11:41
 7/16 anonim ***** válasza:

rövidre nyírom mindig. Általában az igényeim alapján és a megfelelésem alapján választok magamnak párt.


Vagyis akinek ez nem tetszik nem tudja elfogadni ott az igényeink különböznek.


Sosem öltözök, viselkedek, borotválom magam másképp, valaki kedvéért, mert én mindig csak a saját önképem alapján rakom össze magam. Magamnak akarok tetszeni.


Ezáltal pedig olyan nő való hozzám, aki úgy szeret, ahogy én magam.

2016. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezen a teren alkalmazkodok az aktualis baratno igenyeihez. Ha nincs, akkor a magam kedveert nem szoktam szorteleniteni.
2016. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én általában rövidre vágom ollóval, kb 1-2 centisre, de szívesen megnövesztem :) úgy se csúnya amúgy szerintem :)
2016. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát tőlem inkább azért kell könyörögni, hogy vágjak le belőle, nemhogy azért, hogy meghagyjam :D

31/F

2016. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!