Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » LÁNYOK! Nektek fájt a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek fájt a szüzességetek elvesztése? Milyen érzés? FIÚK! Nektek más szűz csajjal? (nem a bénaságról beszélek, )

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

annyiban másabb hogy sokkal jobban kell figyelni a lány minden rezdülését, hogy minél jobban élvezze, illetve ő még nem tudja h mi neki a jó és mi a rossz szexben; nekem a jelenlegi bnőm szűz volt amikor összejöttünk és már 3. éve együtt vagyunk


23/F

2016. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fájt de vérezni nem véreztem.. KB olyan mint amikor karóba húznak.
2016. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért, téged húztak már karóba? Mesélj..
2016. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt.
2016. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem fájt egy picit és vérzett..olyan mintha egy kulcslyukon akart volna beférni.
2016. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sokkal jobb szűz lánnyal!

Érzékibb!

2016. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem be sem ment, amikor először próbáltuk.. aztán amikor (következő alkalommal) sikerült, eléggé feszített, és nagyon lassan tudta csak berakni, néha meg is kellett állni pár másodpercre. Amikor elkezdett mozogni, sajnos az is eléggé fájt, de a végére már eléggé enyhült, de nem élveztem, semleges volt.. de az volt inkább rossz, hogy végig olyan volt, mintha vizelési ingerem lenne.
2016. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!