Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem fontos h mennyire helyes a pasi, csak nagy farka legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami helyes pasi, ami mellettem szól talán a szőke haj, kék szem. De nagy a farkam, amit eddig sajnos nem sikerült kihasznalni. Van esély csak szexre így is?

2016. szept. 2. 18:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Van
2016. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Barátom, te még mindig jobb helyzetben vagy nálam. Bár én sem jóképű, sem nagyf.aszú nem vagyok így duplán sz.ar.
2016. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Igazából egyik se fontos.. én mondjuk a kisebbet vékonyabb méretet szeretem de mondjuk nem hátrány ha tudja is használni és jó technikája van.. Mert hiába van egy pasinak nagy és vastag ha nem tud vele örömet okozni..
2016. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A nőknek nem számít a méret, de azért nagy és vastag legyen!
2016. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Elég ha a pénztárcád vastag akkor lehetsz bármilyen ronda s bármilyen kicsi farkú, kelleni fogsz a nőknek.
2016. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyik sem fontos, különben én is a kisebb méretet szeretem.
2016. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

általában a nagy, vastag..... pénztárcara buknak a többi mellékes

van aki válogat és jóképűt akar, van aki izomagyút, de ez már kizárja a jo szexet

sok sikert nektek lanyok

amugy ha gatyába látszik hogy nagy akkor a huszonéves csajok közt talalsz a fürdőbe olyat aki azonnal rábukik

ezeknek az kell és szoktak is keresni

2016. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
lol
2016. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Drága férfiak!

Értsétek meg, csak a ribiknek olyan nagyon fontos a méret. Persze, ez is egy szempont, amit egy rendes nő is figyelembe vesz, de mint előttem valaki írta nem a méret a lényeg, hanem, hogy tud-e vele bánni az adott pasi. :)

2016. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez a tud vele bánni szöveg annyira lejárt már...gondolom konkrétan nagyon "nehéz" volna leírni mit értesz eme tág fogalom alatt :D
2016. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!