Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlreagalom? A baratom szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagalom? A baratom szerint csunya a nemiszervem. Kicsit nagyobb mint az atlag amugy sem vagyok megelegedve nem az a tipikus babapu. Feeling.

Figyelt kérdés
Azt mondta szeret es nem erdekli csak oszinten megmondja. Ugy erzem ezek utan nem tudnek legekudni vele.
2016. szept. 3. 00:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagálod túl, ő egy b*nkó.
2016. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Minek vagy együtt egy ilyennel? :/

Aki tényleg szeret, az téged fog a legszebbnek látni! Minden tekintetben. A szerelem megszépít, és ez nem csak üres közhely, ha valaki szeret, tényleg mindenedet szépnek látja!

2016. szept. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van az előzőnek. Aki valóban szeret, magadert fog szeretni. Ilyennel nem érdemes..
2016. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

Na, megszólaltak a nyálasok!

Kérek mindenkit, hogy pontozzon le!

2016. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Orultseg123 ***** válasza:
89%

És ezt csak úgy spontán elmondta?

Vajon ő mit szólna ha te mondanád ezt neki.. Ha elfogad így ahogy vagy, és szeret, nem is kellett volna szóba hozza ezt a dolgot. Nem reagálod túl.

2016. szept. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki. Még ha úgy is gondolnám, hogy ronda a párom nemi szerve, ezt akkor sem közölném vele. Fő a tapintatosság.


Az én barátnőmre 10 férfiből 8 azt mondaná, hogy csúnya.


De nekem ő a legszebb a világon, és szeretem minden porcikáját.


Szóval a barátod nemes egyszerűséggel tapintatlan volt irányodban, és bunkó.


A továbbiakat eldöntöd magadban. Nem tanácsolom sem azt, hogy maradj mellette, sem azt, hogy ne. Az érzelmeiddel neked kell tisztában lenned, és levonnod a megfelelő konzekvenciákat.

33F

2016. szept. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
mért milyen az átlag?
2016. szept. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

mond meg neki hogy az ő farka meg undorító

ennyi

biztos nem akar nyalni

hagyd ott.

nincs csunya punci

mind szép

2016. szept. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%

nekem tettszene az ijen képet megnéznék róla

vagy ozzá nagyon hasonlo képet, mutass leegyszi

imádom nyalni a nagy csiklokat

2016. szept. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha annyira szeretne, akkor nem bántana meg ilyenekkel. Hanem inkább hallgatna és elfogadna úgy, ahogyan vagy.

21/L

2016. szept. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!