Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek borostás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek borostás a pasija, csókolózásnál, nyalásnál nem szúr?

Figyelt kérdés

Borostát növesztettem, jól is áll, szeretem, nem kell vele annyit foglalkozni, mintha mindennap simára borotválnám az arcom.

Épp nincs senkim, kíváncsi vagyok, hogy ez kizáró ok lenne-e a kérdésben említett okok miatt?


2016. szept. 3. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Imádom ha van borostája egy srácnak!

18/L

2016. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

egy igazi férfi borostás


(privit ne)

2016. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem szúr nyalásnál?
2016. szept. 3. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Visszaszúrom. Az enyém is borostás.
2016. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Imádom ha a srác borostás. :)
2016. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy hülyének nézel minden csajt ,vagy tini fiúcska vagy esetleg csak rejszolni akarsz a válaszokra.

Mert ha volt már csaj az életedben, akkor nem hiszem, hogy soha nem nyaltad még vagy nem csókolóztál borostás pofával és ne tetted volna fel a kérdést annak, akit kinyaltál,csókoltál hogy nem szúrja-e. 🔞

2016. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, sőt szeretem én is, csókolódzásnál nem szúrt még, de nyalásnál valóban előfordult hogy éreztem:D
2016. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádom a borostát. Csóknál nem szúr, nyalásnál előfordul. Olyankor figyelj a felső ajkad tartására. Az kellemetlen ha a szúrós kis szálak megcirógatják a csiklót.
2016. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!