Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, nők, ilyesmik! Szoktatok úgy maszturbálni, hogy nyilvános helyen vagytok, akár emberekkel a közeletekben?

Figyelt kérdés
Pl. vonaton, buszon, fürdőben, medencében, utcán(!). Ha van itt bevállalósabb névtelen, leírhatná, hogyan oldja meg, hogy nem látszik a remegés, nem hallatszik hang ésatöbbi. Nem küldök privit, mert van barátnőm, de ő egyszemélyben kevés a reprezentatív mintavételhez :D

2016. szept. 5. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2016. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez egy tömör válasz volt :D
2016. szept. 5. 19:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Párszor suliban majdnem magamhoz nyúltam nadrágon keresztül 10-11 évesen, de aztán észbe kaptam. Akkor még nem igazán tudtam ezt kontrollálni. :D
2016. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jó, az tulajdonképpen nem számít.

Előre megfontolt, gondosan kontrollált és precízen(?) kivitelezett esetekre vagyok kíváncsi :)

2016. szept. 5. 19:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Fiatalon, a középiskolában gyakran előfordult, óra alatt, amikor tomboltak bennem a hormonok. Nemrég a buszon olvastam valamit, és rám tört a vágy...Hát nem fogtam vissza:) Nem látszik, nem hallatszik semmi, mert az ember uralkodik a testén, meg a hangszálain. Egy mély, visszatartott levegővel még a lihegést is meg lehet oldani. Egyedül csak az arcvonásokra kell figyelni, de az is megoldható, lehajtott fej, kézbe temetett arc, mintha fáradt lennél, vagy a szemedet dörgölnéd.
2016. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Én a suliban nem birtam ki és muszáj volt magamhoz nyulni egy ideig cikiztek is miatta de mostmár másik suliba vagyok szerencsére .
2016. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A buszos sztori elég menő. Nő lennék, tuti én is csinálnám.

A sulit nem értem. Láttál egy szépen görnyedő hátat, vagy miért pont ott? :D

2016. szept. 5. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Persze. Tulajdonképpen én nem is tudok elmenni csak úgy, ha nyilvános helyen vagyok, emberekkel a közelemben.

Egyszer mikor ügyet kellett intéznem a postán, annyira felizgultam hogy muszáj volt magamhoz nyúlnom és szerencsémre besegített a többi ember is aki sorban állt majd ebből kialakult egy közös, nyilvános maszti.

Nagyon jó volt.

2016. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas! Szerintem legközelebb, ha felizgulsz, keress egy útépítést, aztán kérj meg a sok Sanyi közül valakit, hogy küldjék beléd az aszfaltrepesztő légkalapácsot.
2016. szept. 5. 22:40
 10/15 anonim ***** válasza:
párom csinálta, de csak fogadásból, nem tetszett neki :)
2016. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!