Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat kérdezném elsősorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdezném elsősorban: hogy álltok a párotok múltjához, hogy kezelitek azt, hogy előttetek ki és hányszor "járt bennük"?

Figyelt kérdés
Eléggé nyersnek és gyerekesnek hangzik a kérdés, szerintem is az, de én nehezen birkózok meg azzal, hogy amikor az exek szóba jönnek, mint téma és elképzelem, hogy az az x mennyiségű ember megkapta a párom szeretetét, figyelmét, törődését és intimitását, az totálisan lelomboz és rossz kedvem lesz nagyon, huzamosabb ideig. Ti éltetek már meg ilyen érzést? Ha igen, hogy kezeltétek? Ki kell csak "nőni"?

2016. szept. 6. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Olyan lányt kell feleségül venni akinek te vetted el a szüzességét. Akkor nem gyötörnek ilyen gondolatok. Ha nem találsz ilyet akkor ezzel kell élj.
2016. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
És mi nők hogy álljunk a pasik múltjához hogy hány punciba dugták be? Vagy a férfiaknak mindent szabad?
2016. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

zavar, ha előttem sok partnere volt, főleg ha olyanokba belement többször, hogy 1-1 alkalom...meg hasonlók...


23F

2016. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy igen különleges érzés amit írsz.

Szereted ebből is látszik, túlságosan is és féltékeny típus vagy ,viszont nem tudsz mit kezdeni a múlttal az már megtörtént ha megőrülsz is.

Arra gondolj ,hogy most veled van és csak ez számít.

Agyban kell eldönteni ,hogy ez nem érdekel ez a megoldás ,vagy fenekeld el érte ,attól megnyugszol kicsit és lehet neki is tetszeni fog.

2016. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Azt vedd észre, ami van. Amit kapsz, és amit adsz.


Ami a múltban megtörtént kár rágódni. Megtörtént.


Megkérheted a párod, hogy ne hozza szóba az exeit, mert nem vagy rá kíváncsi, és kellemetlenül érint.


Az én barátnőmnek is volt más férfi az életébe, de nem foglalkozok vele, mert tudom, hogy az a múlt, és engem szeret, velem van, velem törődik.

2016. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy teljesen normális aggodalom. Nekem is volt, sőt, nem is gyenge. Nem is féltékenységnek mondanám, de hasonló ehhez. Elmúlik egy idő után.

Igazából nem az zavar, hogy hány ember volt már benne hanem, hogy ezek az élmények nem veled voltak vagy te le vagy maradva.


Páromnak több tapasztalata volt mint nekem, egy jó hosszú és utána egy kitomboló rövidebb kapcsolata. Nekem meg csak futó kalandok (pár hónaposak) és egy gyerekkori szerelem ami habár hosszan tartott, nem igazi felnőtt kapcsolat.

És igen zavart, hogy a párom már ezt is, azt is, amazt is csinálta, hogy már komolyabb dolgokat csináltak, közös nyaralások voltak, ilyen meg olyan ajándékot adtak egymásnak stb., és hogy a kitomboló kapcsolatban mi mindent nem csinált (érthető volt, nagyon rosszul zárult a hosszú és élni akart utána és egy olyan pasi elcsábította és persze dugtak minden egyes szabad percben, plusz a csávó gazdagabb volt én meg csóró voltam amikor összejöttem vele)

Naná, hogy zavart!!! Mert nekem nem volt ilyen "sikeres" szerelmi életem és zavart, hogy míg a másik 100e forintos ajándékot adott neki csak úgy én örültem, hogy egy italra meg tudtam hívni.


Ezalatt eltelt néhány év és mi is sok-sok közös élményt szereztünk és sikeresen elmondhatom, hogy nagyon sok olyan dolgot is kipróbáltunk meg elértünk ami nem volt meg a többivel! Úgymond behoztam a lemaradást, sőt már régen tovább is léptem!


Még zavar így jó pár év után? NEM! Sőt, már azon a szinten vagyok, hogy miért nem csapongott ki jobban és hogy én miért nem csapongtam ki jobban! Ismerem mindkettőnk volt lehetőségeit és habár akkor rossz ötletnek tűnhettek, bánom, hogy nem éltünk velük, még akkor is ha megbántuk volna, mert az emlékek mindennél többet érnek.

Már mind a ketten szex terén teljesen tapasztaltak vagyunk, nem tudtok olyat mutatni amit legalább felületesen ne próbáltunk volna ki és már teljesen átléptünk a kicsapongó érzelmeket és letisztáztuk az életünket, közös házat tervezünk, család és miminden.


Szóval azt ajánlom, hogy fogadd el a múltat, változtatni úgy sem tudsz rajta, ha túlságosan feszíted annyit érsz el, hogy a párod bezárkózik, nem fog többet a múltjáról beszélni és csak a kapcsolat rovására megy. Éld szépen vele az életedet, egyre több közös élményt fogtok szerezni és egy idő után ezek a közös élmények sokkal többet fognak érni mint az előző kapcsolatok összesen és amikor már érzed, hogy te mekkora főszerepet játszol az életében és ő a te életedben akkor azok a kalandok egy távoli mini mellékszereplők lesznek csak, csak emlékek és tapasztalatok amikre már nem tudsz rossz érzéssel gondolni.


u.i.: Egy mód ami nálam bevált, lehet nálad is sikeres, hogy az összes felgyülemlett érzelmedet ami a volt pasikról vannak fogod és kiírod magadból. Csak elkezdesz írni, mi az ami zavar, mi az ami idegesít és csak írsz... Vedd úgy, mintha neki írnál egy levelet, amit nem fogsz elküldeni. Ezt utána olvasgathatod, javíthatod, de amikor kicsit lenyugszol rájössz, hogy a legtöbb dolog ami idegesít csekélység és butaság és csak hirtelen mérgedben tűnt elefántnak az a bolha.

2016. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen az utolsót, hihetetlenül jó lesett és megnyugtatott. Azt hiszem, leírom ami bennem van. Köszönöm még egyszer.
2016. szept. 6. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

#2

Csakhogy nektek olyan faszi kell aki megkúrta a fél várost. Szíved joga számon kérni, hogy hány puncit dugott meg és te is megdugathatod a fél megyével de akkor vállald a következményeket.

2016. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Így közel a 40-hez, azt mondanám, hogy ezt ki fogod nőni.

Szeretet, bizalom megvannak, akkor van ugyan mire építkezni, de ezek mellett a tolerancia is nagyon fontos. A féltés az természetes, de ez a fajta utólagos féltékenység csak arra jó, hogy marcangold magad. Csak ártasz vele magadnak és a kapcsolatodnak is. Lépj túl a botor dolgokon.

2016. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Leszarom.
2016. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!