Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak tudták, hogy ők is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudták, hogy ők is el tudnak élvezni zuhanyfej segítségével?

Figyelt kérdés
Múltkor véletlenül jöttem rá. Elég kanos voltam, fürödtem, és véletlenül úgy került a zuhanyfej, hogy felfelé jött belőle a víz, és maga a fej a kád alján volt; alulról jött a víz a farkamra, éreztem, hogy ez nagyon jó, és úgy maradtam, aztán kicsit elkezdtem mozogni, és irtózatos nagyot élveztem. Mintha egy nő nyalogatta volna a nyelvével.

2016. szept. 6. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt kipróbálom majd :D
2016. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, az a baj, hogy nem mindig megy, legalábbis nekem, csak ha mondjuk egy vagy két hétig nem szexelek, meg pár napig ki sem verem, mert akkor olyan érzékeny.
2016. szept. 6. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is sültem már el zuhanyfej segítségével, persze ahogy mondod csak néha megy, főleg ha teljesen be vagy indulva.

Zuhanyfejtől függ, az jó módszer, hogy alulról megy a sugár, én nekem úgy sikerült már többször is, hogy átváltottam a sugarat egy vékonyabb, erősebb sugárra és oldalról irányítottam a farkamra és eltaláltam egy olyan pontot hogy ahogy oldalra lökte a farkamat, az csinált egy kis kört magától a lökés hatására és visszament a vízsugárba és így ment körbe körbe, mint a helikopter, amiatt fél másodpercenként kapott egy erős vízsugarat ami kicsit vissza is húzta a bőrt és lökött egyet a farkamon ami tök jól esett és így egy idő után elsültem.

Jó érzés, de ritkán sikerült, plusz máshol lakok és azóta már nincs ilyen zuhanyfejünk (a vízsugár sem olyan erős)

2016. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aszta, ez viccesnek tűnt, így leírva, ha nem tudnám, hogy ott, akkor milyen komoly tud lenni :D Nekem olyan zuhanyfejem van, ami ilyen nagy, kb 10-12 centi átmérőjű fej, és erősen jön belőle a víz. A teszkóban kb 1500 ft.
2016. szept. 6. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
En meg azt sem ertem hogy a nok hogyan tudnak vele nem hogy a ferfiak...
2016. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hülyén halok meg, ha nem mondod
2016. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem be szokott jönni ez a fajta önkielégítés. Persze rá kell hangolódni, avagy nagyon kanosnak kell lenni hozzá.
2016. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!