Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá ha a pasitok megkérne titeket, hogy prosztata masszázst végezzetek rajta a vibritekkel?

Figyelt kérdés
Mindemellet hetero a pasi.
2016. szept. 6. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem mini vibrátorom lenne akkor megcsinálnám ha tényleg ki akarja próbálni..
2016. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
életkort írjatok légyszives :)
2016. szept. 6. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Megtenném neki.
2016. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellett kiemelni, hogy "mindamellett hetero"? Csak a homofób hülyék nem tudják, hogy ebben semmi b.u.z.i.s nincs.

Exemnek feldobtam az ötletet. Meglepte, de következő alkalommal kipróbáltuk. k.u.r.v.a.j.ó volt. Életem egyik legjobb orgazmusa. Az a csaj aki ezt nem akarja megtenni az tehet egy szívességet. Alapos tisztálkodással nincs mitől tartani. De gumit kézre is lehet húzni ha nagyon tart tőle, stb.

2016. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért kellet kiemelni, mert egy műpéniszról van szó, ennyi. Számomra ez furcsa a végbelemben.
2016. szept. 6. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok 22 éves vagyok.. De ha tényleg szeretné akkor esetleg még be szerezhetünk egy normális vibrit ehhez
2016. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Azt mondanám hogy most köszönjünk el egymástól és keressen magának egy férfit aki seggbe dugja őt


22/L, "egy homofób hülye"

2016. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Megtenném neki bármivel is szeretné kapni..!! Neki nagy örömöt jelentene, én pedig több szempontból szeretném csinálni ! Semmi nincs ebben. :D
2016. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Megtenném. 22/l
2016. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

#7-nek, meg minden "homofób hülyének":


A G-pontról viszonylag még keveset tudunk, de vélhetően a Skene mirigyek ami a G-pont "alatt" találhatóak a férfi prosztatájának a megfelelője. Kutatások, találtak erre utaló jeleket.

Ha egy lány élvezheti a G-pontos izgatást és ettől még hetero nő marad, akkor miért b..is, ha egy férfi élvezi ugyanezt. Szerencsétlen véletlen, hogy a prosztata a végbélen keresztül érhető el egyedül.

Az a férfi aki ilyen izgatásra/ingerre vágyik, és nem egy férfitól akarja ezt, hanem egy nőtől, az ugyanolyan hetero, mint az aki ettől viszolyog. A különbség pusztán annyi, hogy az ettől viszolygó férfi szexuális kultúrája szegényesebb, vagy olyan ideológiai korlátok keltette gátlások dolgoznak benne aminek semmi köze a szexuális orientációhoz, szemben azzal akiben ez a gát nincs meg.


Ajánlom megtekintésre az alábbi filmet. Konkrétan a linkelt időponttól 28p 19mp. És talán picit árnyaltabb lesz a kép, miért is hülyeség valamiért lenézni egy férfit ami a lányokban természetes.

[link]

2016. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!