Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy domináns nő egy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domináns nő egy átlagos hetero férfit is be tudna "tanítani"?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire? :)
2016. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdés,de mivel szexualitás témakörében tettem fel a kérdésemet ,úgy gondolom egyértelmű a kérdésem :)
2016. szept. 6. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Így se érthető. :DD
2016. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a pasi engedelmes akkor igen
2016. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a pasi mennyire nyitott.. És a BDSMhez tök mindegy hogy heteroszexuális vagy biszexuális vagy Homoszexuális az illető.. Ez attól függ hogy mennyire nyitott.
2016. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig biztos sok pasi nyitott. Nekem volt egy faszim, aki egyáltalán nem volt ilyen beállítottságú de ha letepertem és parancsolgattam neki az ágyban, akkor azt élvezte nagyon.
2016. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a férfi ezt élvezi akkor simán.
2016. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, nekem fordított helyzetben (dom pasi, "átlagos" lány) nem ment.
2016. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem pl nem lehetne, az önérzetem nem engedné meg hogy valaki alárendeljen magának. Ha bilinccsel

próbálkozna valaki, valószínű pánikszerűen menekülnék.

2016. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!