Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Húsz évesen jó testalkattal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz évesen jó testalkattal szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Húsz éves múltam, idáig nem volt párkapcsolatom, sem szexuális együttlétem. Valahogy a nők mindig vonzónak találtak, kacérkodtak velem, ahogy én is velük, de ennél tovább soha nem mentem. Vagy attól félek hogy nem hoznám az elvárt teljesítményt, vagy most már nem tudom hogy milyen bajom van... Kezdett zavarni ez s gyávaság... Nem tudom hogy mi az ami alapján egy nő eldönti, hogy milyen a pasi az ágyban, hogy ez mennyire befolyásolja a viselkedését közben és utánna, illetve hogy mit nézne rajtam egy nő, ha kezdenénk vetkőzni. Lehet hogy önbizalomhiányos vagyok... Valaki nem tudna segíteni?

2016. szept. 7. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha ilyen önbizalomhiányos vagy,

először menj el egy prostihoz. Akár többször is. Egy-két alkalom után úgyis rájössz, hogy hülyeség ez amit gondolsz magadról és akkor már menni fog a normálisabb nőkkel is.


28 / F

2016. szept. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én húsz éves leszek 1 hónap múlva, én nem tartom magam vonzónak, az arcommal nincs bajom csak az alkatommal:D így elég önbizalom hiányos vagyok, viszont az hogy meddig vagy szűz az a te dolgod, és nincs semmi kínos benne
2016. szept. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne kattogjatok már 20-22 évesen ezen a szüzességen, már fárasztó ezeket a kérdéseket naponta újra megválaszolni. Korábban is 20-an leírtuk, hogy majd eljön az ideje a megfelelő partnerrel, és nem lóverseny, hogy mérni kelljen, ki vesztette el előbb, meg hány évesen a "normális".

A prostizás meg nettó tömény baromság, főleg ilyesmi miatt. (előzőnek)

2016. szept. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozzatok a pesten dugnálak csoportba aztán hátha akad vmi fogás..persze ehhez idő kell
2016. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere én kezelésbe veszlek írj :*
2016. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szüzesség elveszítése nem alanyi jogon jár. Azért meg kell dolgozni. Az, hogy jó testalkatod van, ebben a történetben a kutyát nem érdekli. Tanulj a nőkről, a nőktől, és majd alakulnak a dolgaid.
2016. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!