Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincs rajtam semmi izom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lumia 532 kérdése:

Ha nincs rajtam semmi izom attol meg erdemes megprobalni csajozni? Vagy elobb probaljak izmot felszedni?

Figyelt kérdés
regen gyurtam de semmit nem fejlodtem meg mar abba is hagytam kibasott lusta egy allat vagyok sajnos 24f

2016. szept. 7. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nő függő hogy kinek mi tetszik, én mackósabb típus vagyok nem gyúrta. sose lusta is vagyok de volt akinek tetszettem:D 20/F
2016. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izom nélkül is lehet.. De ha valami fullos cica babát akarsz akkor kezdj el keményen edzeni meg keres valami jó fizető állást mert azt a szupcsi rózsaszín pihe puha gucci pulcsit meg kell majd venned... 22 L
2016. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem akarok en ilyen cicababakat isten ments
2016. szept. 7. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
2 es.... :'D
2016. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az éti csigáknak általában jó csajuk van.
2016. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!