Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy színesbőrű srác Magyarorsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy színesbőrű srác Magyarországon könnyebben találhat lányt szexre mint egy magyar srác?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom egzotikumként számít.. Nem vagyok rasszista de mondjuk én nem dugnék néger pasival. Inkább félévrrel.
2016. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szomszéd kislány 18 éves egyszer vele aludtam nem jött sajnos össze semmi, aztán a faluba költözött egy brazil akinek sikerült a szuztelenites:/
2016. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mint ahogy egy fehér magyar srác is könnyebben dug Afrikában lányokat.
2016. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Tévedés.Én félig afrikai lány vagyok,és nem vonzanak a fehér fiúk.Az az apai ágról rokon lányoknak sem tetszenek a fehér fiúk.Ellenben mindhárom fiútestvéremnek csak magyar barátnői voltak eddig.Szerintem biológiai-evolúciós okai lehetnek,hogy nők többsége (persze nem mindenki) férfiasabbnak látja a színesbőrű férfiakat.

19/L

2016. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség... egyik barátnőm sem, s én sem látom vonzóbbnak őket, férfiasabbanak meg végképp nem.

A többség aki kipróbálná az egzotikum, meg a mendemondák miatt tenné.

Egy kis részük látja csak őket férfiasabbnak.

2016. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Elképsztő, sokan milyen könnyen odaadják magukat mindenféle jöttment csokinak, csak mert nekik nagy farkuk van meg gátlástalanabbak. Még az egészségügyi kockázatokat is vállalják a csajok, mert az ugye megvan, hogy hozzánk nem a krémje, hanem az igénytelen legalja települt be, ki tudja mit (HIV, hepatitis) hordozva, nézd meg pl. a Blaha környékét.
2016. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4:


Az emberek az egzotikumra hajtanak. Ha fehér bőrű lány lennél 3 fehérbőrű fiútesóval Afrikában, akkor ugyanaz lenne, mint amit most mondasz.


Te és a fiútestvéreid vagytok itt az egzotikum. Ők könnyen találnak a farkukra lányt maguknak, te pedig mindenhol csak fehér fiúkat látsz, ezért nem is érdeklődsz irántuk annyira.

2016. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De at a debreceni balf*z vagy aki ezeket a négeres kérdéseker irogatja?
2016. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!