Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes pasik a facebookon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik a facebookon miért küldözgetnek a farkukról képet?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 21:32
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
91%
Btw, semmi más lenyűgözőt nem tudnak felmutatni?
2016. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert primitívek és buták, és azt hiszik, hogy ezzel annyira "menők" lesznek, bejönnek a csajnak, és meg tudják húzni. Biztos van olyan sajnálatos és szánalmas eset, amikor beválik, de egy normális nő nem fog az ágyukba ugrani. Könnyebb nekik a farkukról képet küldeni, mint rendesen kommunikálni, ne adj' Isten még udvarolni is egy nőnek. Leragadtak a farokküldözgetős szinten.
2016. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem küldtek már 40 körüli pasik is ilyen képet facebookon,ismeretlenek... És a szexről írogattak hogy lefeküdnének velem,jó a mellem stb...
2016. szept. 9. 21:36
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Lehet túl kihívó képeket tettél fel magadról és ezért próbálkoznak be nálad.
2016. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most nem én rólam van szó,hanem hogy miért,mi célból küldik...
2016. szept. 9. 21:44
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Azt gondolják, hogy a nőket beindít egy farok látványa. Hát ugye ebben óriásit tévednek.

De valószínű így akarják elérni, hogy szexelj velük. Ha tetszik neked a farkuk, akkor majd biztos le is akarod cummantani.

Ilyen egyszerű

2016. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem találtak rá a gyakorira.
2016. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Tök mindegy, hogy hány évesek, attól még primitívek és buták. Ezzel akarják felhívni magukra a nő figyelmét, ezzel akarják neten keresztül beindítani, hogy lefeküdjön velük. Vagy esetleg várják, hogy cserében a nő is küldjön magáról szexis képeket, hogy tudjanak rá recskázni.
2016. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
Én is rengetegszer küldtem már, de a primitívség közelében sem állok. Szimplán van szexualitásom, van nemi vágyam, és olyan nőnek meg is mutatom, aki szintén mutat valamit. Másképp nem. Mi veszteni valóm lehetne? Ha felizgatja a lányt, annak örülök.
2016. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
mert nem normálisak
2016. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!