Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap este egyutt voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este egyutt voltam almaim pasiaval, de elotte csomot beszeltunk es csomot udvarolt nekem. De ma mar csak nemreg irt hogy mi lenne ha egybol felmennek hozza. Csak szexet akar?

Figyelt kérdés
na most nekem igy is jo, jobb mintha nem is irna, de en azt szerettem volna ha meg elmennenk valahova kettesben meginnank valamit, aztan felmehetnenk hozza. szerintetek mi legyen? :/
2016. szept. 10. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
ha nem csak pár szexre akarod oda adni magad akkor semmiképpen se feküdj le vele csak legyél kedves szexy hogy kívánjon de nehogy lefeküdj vele hanem várasd legyen sok randi hogy belédzúgjon :)
2016. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen de pl ha elkezdi cirogatni a combomat es egyre megy feljeb akkor mit csinaljak? nem tudok ellenalni :/ :D
2016. szept. 10. 17:47
 3/16 anonim ***** válasza:
hát akkor csak a riba_nca leszel ha nem tudsz uralkodni magadon
2016. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

sztem add oda magad ha álmaid pasija

mert megfogja más hejetted

de te tudod ha el akarod szalasztani akkor huzd az időt

tegnap este se volt semmi ma se lesz nem mindenki ad harmadik eséjt

én tuti nem

azt hinném hogy szórakozol velem tovább állnek

2016. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
es hany randi utan mondanatok azt hogy nem vagyok a ribije ha lefekszem vele?
2016. szept. 10. 17:50
 6/16 A kérdező kommentje:
utolso de hiszen irtam h tegnap este volt szex... de mind1 :D
2016. szept. 10. 17:51
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
Csak azt akarja, ja. Te vagy most a legkönnyebben kapható nőcske, így téged kúr. Természetesen ne számíts semmi hosszúéletű, érzelmeken alapuló dologra. Hokizsák vagy neki, aminek nő formája van.
2016. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nézd, ha sok udvarlás után tegnap lefeküdtetek, és ma csak azért írt, hogy menj fel szexelni.. az nem éppen a legjobb jel.

igaz, nem tudom mennyi az a csomó a te szótáradban..


mond neki, hogy te szeretnél elmenni valahová, ha nem akar akkor csak huncutkodni akkor nem hiszem, hogy túl komolyan gondolná a dolgot.

2016. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sztem ne szarakodj, ha tegnap volt szex, akkor ma is add magad oda.
2016. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Sajnálatos de valószínűleg sosem fogsz másra kelleni.:(
2016. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!