Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én nem birom a lovaglást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem birom a lovaglást?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőm lovagol egyszerüen lankadok sokszor. egyszerüen nem érzem olyan tempósnak meg izgatónak hogy kemény legyek. amikor meg hátulról csinálom vagy akárhogy máshogy simán kemény vagyok.

2016. szept. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos kimegy a vér a töködből, csináljátok széken.
2016. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor fekszem az ágyon és ugy orálozik pl akkor is néha lelankadok de ha felülök vagy térdelek akkor simán jó
2016. szept. 11. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Na hát akkor megvan a probléma, a gravitáció a farkad ellen dolgozik.
2016. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat en pedig olyankor birom a legtovabb.
2016. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en baratom sem szereti annyira, nyilvan nem tudjuk olyan gyorsan csinalni, mint ti, fiuk:( Kicsit sajnalom.
2016. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem szeretem csak, mert sokkal jobban izgat és sokkal hamarabb megyek el, ami a legtöbb nőnek édes kevés :|

Másodsorban pedig azért, mert eddig nagyon sok partnernőm csinálta úgy, hogy a csiklóját ingerelje, a szeméremdombomhoz dörzsölte a sajátját, így pedig az lett az eredmény, hogy azt a lágy szövet-részt ami azon a területen van, kvázi "összetörte" és másnapra elkezdett iszonyatosan érzékeny lenni és fájni, ami napokig nem múlt el és érzékeny volt, fájt.

Nem kellemes az érzés, ezért nem preferálom másodsorban.


Persze ha az adott partnernőm csak így tud elélvezni, hát be szoktam áldozni a fájdalmat , hogy neki is jó lehessen, de alapvetően nem erőltetem :D


31/F

2016. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!