Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem roma pasiként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem roma pasiként hogyan lehet roma lányokkal ismerkedni? Valakinek sikerült már közületek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és nem roma. De ha jól nézel ki normális kedves srác vagy akkor bármelyik buliban tudsz ismerkedni. Nincs kikötés náluk hogy gádzsó legyél. 22 L
2016. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 roma lánnyal is sikerült itt megismerkednem :) Mindkettő nagyon aranyos volt! :)
2016. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Meguntad az életedet, vagy te bélyeg helyett nemi betegségeket gyűjtesz?
2016. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Én úgy gondoltam egy roma pasinak tök könnyű roma nőt találni. Miért érzed ezt nehéznek?
2016. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó, nem vagyok roma pasi
2016. szept. 12. 09:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem már sikerült itt roma lánnyal barátkoznom, nem volt szex vagy ilyesmi, csak dumáltunk, normális volt. Szerintem mindegy, hogy roma vagy nem roma, nem ez alapján ismerkedik az ember.
2016. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Minek neked roma lány? Ezeket inkább kerülni kell nem még a közelükbe kerülni.
2016. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem roma pasiként...

Nem irhattad volna le a származásod,hogy magyar vagy szlovák vagy portugál vagy?

2016. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én egyszer jól helyben hagytam egy kiscsajt, akinek a legjobb barátnője egy cigánylány volt. Másnap már az ő ágyában voltam, meg még jó néhányszor, aztán kikezdett velem a nővére is, meg egy-két (há-négy) munkatársuk... :) Aztán elvarrtam ezt a szálat.
2016. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne vannak e még itt roma lány felhasználók.

Régebben beszéltem egy nyíregyivel,sajnos mostanra már kapcsolatban van.

25f

2016. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!