Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek tetszene egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszene egy olyan szerepjáték, hogy a pasi eljátszaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés
...és nektek kellene "betörni". Hetero útra terelni. :) 26/F

2016. szept. 12. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert azt hinném, hogy van egy kis meleg hajlama a srácnak.
2016. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez minimum biszexuális hajlamunak kell lennie egy pasinak mert egy ízig-vérig Heteroszexuális pasi nem fogja tudni hihetően el játszani azt hogy homoszexuális csak nagyon erőltetett lenne amin meg tényleg látszik hogy csak színjáték így nem igazán tudja bele élni magát az ember ebbe a szerepjátékba... 22 L
2016. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg egy Homoszexuális pasit soha nem fog tudni izgatni egy lány.. Akármit csinálhat egy lány egy igazi homoszexuális pasinak nem fog fel állni a farka szóval nem lehet úgy mond " betörni" és heteroszexuális irányba terelni egy amúgy homoszexuális pesit... Ezért mondta hogy minimum biszexuális hajlamunak kell lennie.
2016. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó értem én. Akkor nevezzük olyan biszexnek, aki még nem volt nővel. A lényeg nem változik, köszi a válaszokat. :)
2016. szept. 12. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!