Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűztelenítés lányoknak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűztelenítés lányoknak, létezik ilyen fétis, elvesztenétek így lányok?

Figyelt kérdés
Mindig a fordítottját olvasni ,sok srác tapasztalt nőt keres ,hogy megoldja a problémáját ,de a lányoktól nem hallani ilyet.

2016. szept. 12. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy videót amiben egy 18 éves lány még szűz volt és fel vették videóra ahogy " elveszik " a szűzességét.. De gondolom nem ingyen vállalta hogy kamerák előtt történjen meg az első. 22 L
2016. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg fizettek érte.
2016. szept. 12. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Jól hangzik:)

f28

2016. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányok romantikusan akarják. Sokat beszéltem innen egy 17 éves szűz lánnyal, de inkább nem áltattam. Ha akarta volna folytattuk volna az ágyban, de inkább rendes fiút keresett. (Amúgy helyesen.)


De mivel 50-ből ha 1 tini szerelemből lesz esküvő, így nincs semmi baj, ha valaki elveszti kalandból. Csak védekezni kell. :) 26/F

2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak azt tudom mondani hogy én nem lennék benne. Nem is romantikát akarok, mert az lehetne így is, hanem egy olyan embert akiben tökéletesen megbízom és akit szeretek. De biztosan vannak lányok akik nem így gondolkodnak, sőt akár azt is el tudom képzelni hogy pénzért mennek bele (bár az ilyen videóknál elég magas a kamu arány) viszont a többség valóban nem ilyen és szerelemből akarja.
2016. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon ritka hogy a mai világban szűzek a lányok 18 ig/felett. Eleve krvásodnak is, meg bármitől kiszakadthat a hártya: véletlen felcsusszan valami, fenékre esik (velem is így történt). Nem hártyával kell megvizsgálni hogy szűz-e az adott leányzó, hanem a lelkiismeretével. 19, L
2016. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!