Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha éppen nem juttok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha éppen nem juttok el az orgazmusig, attól még ha hosszú és tartalmas a szex, képesek vagytok annyira élvezni, mintha el is élveztetek volna?

Figyelt kérdés
A páromat kérdeztem egyszer arról, hogy mi hogy jó neki, mit hogyan szeretne csinálni és megemlítette nekem azt, hogy attól, hogy néha nincs orgazmusa, még piszok mód élvezi a szexet. Engem akart csak nyugtatni, vagy tényleg lehet annyira élvezni orgazmus beteljesülése nélkül, mintha kvázi beteljesült volna?

2016. szept. 13. 17:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Annyira nyilván nem élvezem, mintha el is élveztem volna, marad bennem egyfajta "hiányérzet", vagy hogy mondjam, de persze, attól még lehet jó egy tartalmas szeretkezés. Természetesen orgazmussal együtt az igazi, anélkül egy kicsit olyan befejezetlen a történet, mert nincs meg az a beteljesülés, amit várnék, de ettől maga a szex még lehet jó.
2016. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudjuk vezni de semmihez sem fogható az amikor nekünk is orgazmusunk van. 22 L
2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem,ha nem élvezek el,sajog a puncim.
2016. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Jó partnerrel élvezem magát a szexet is, nem csak az orgazmust. Ha választanom kéne a maszturbálás, tuti orgazmussal, vagy egy ölelkezős szex a szerelmemmel, orgazmus nélkül, akkor gondolkodás nélkül az utóbbit választanám.
2016. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazat mondott a párod. Én is tudom élvezni nagyon, orgazmus nélkül is.
2016. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt a néha szón van a hangsúly. Én is élvezem a szexet magát is, orgazmus nélkül is akár. Néha belefér. Előfordul, hogy nincs kedvem dolgozni a saját orgazmusomom, csak összebújásra vágyom. De azért az az igazi, ha van az is :)
2016. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én a párommal mindent élvezek
2016. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 icu75 ***** válasza:
100%
Hát orgazmus nélkül azért nem az igazi. Az olyan mintha nagyon éhes lennél és a kedvenc kajádból csak egy falatot kapnál. Nagyon jólesne hisz a kedvenced és finom is de a falattól csak még jobban kívánnád.
2016. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig életem során összesen két alkalommal volt orgazmusom, pedig azért már jópár éve nem vagyok szűz. Elég sok partnerem és hosszú távú kapcsolatom volt és egyszerűen imádok szexelni noha gyakorlatilag soha sem élvezek el.


(Jó lehet ez már a nimfománia határait súrolja... De a barátnőddel ettől még egyet értek.)


22/L

2016. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem nő vagyok ,de naív a kérdés csak feloldozást keresd pedig tudod a választ.Téged felhúzott egy nő és ott maradsz álló farokkal mit érzel?Ha tévedtem cáfoljatok meg,de csak őszintén...47F
2016. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!