Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti megdugnatok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti megdugnatok egy olyan csajt aki nem tetszik, vagy bokolnatok neki?

Figyelt kérdés
Pasik válaszoljanak ne a csajok hogy a" kecskét is megdugnak mert mindig dugni akarnak"
2016. szept. 14. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem teljesen fekete vagy fehér. Nyílván van aki kevésbé tetszik, míg mások jobban. ...és mint minden csajnál is szerintem van egy határ ami alatt sem bókolni, sem szexelni nem akarunk, akartok. :) Ha kevésbé tetszik valaki, hangsúlyozom kevésbé, előbb akarnék lefeküdni vele, ha egy ideje nem volt szexben részem. :)
2016. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Miért kéne?? :O


Ez olyan hogy ha nem szereted a pacalt akkor nem eszel nem?

2016. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem! Nem olyan!

Egy nőnek bókolni kell! Mindegy, hogy szép vagy nem, hogy le akarsz vele feküdni vagy nem.. . :D

Én a boltban amikor dolgozom, az öreglányoknak is bókolok :) Pedig nem feküdnék le egyikkel sem :)

40+Ffi

2016. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Zacskót a fejére és mehet neki!


22/F

2016. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek:nem. Nem a tökéletes nőre vágyom, ne is voltak olyan barátnőim, de valami fogjon meg benne. Ha valakibe szerelmes vagyok a világ legszebb lányának látom.
2016. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A bók kedvesség a szex meg lehetőség.
2016. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Azért a bóknak a valósággal is köszönő viszonyban kell lennie, mert szerintem másképp sértés, már bocs. Nézzünk egy kövér lányt, hát nem fogod azt mondani, hogy milyen csodás alakja van, mert felrúg az égbe... :D Kedveskedni minden nőnek kell, a bók más kérdés, a boltban meg ha bunkó vagy nem lesz forgalom és ezt nem kedvességből teszed, hanem a haszon miatt ezt meg nem részletezném... ;)
2016. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A bokot ugy ertettem h magatoktol elkezditek mondani a csajnak hogy jol néz ki, szép az arca. Nem arra gondoltam h ha kérdez akkor szepeket mondtok vagy megdicseritek a ruhajat, haját
2016. szept. 14. 22:47
 10/19 anonim ***** válasza:

A 4-es egy angyal, de azért egy kissé el is borzasztott.

Fene egye meg, pedig mikor bókoltak, akkor mindig igyekeztem elhinni :D


27/N

2016. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!