Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele szexkapcsolatba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele szexkapcsolatba? Együtt alvás? SMSek napközben?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy ment? Lettek érzelmek a végén?

2016. szept. 15. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Volt már szexkapcsolatom. Igazából több is. Az együtt alvás, a telefonálás, az SMS-ezés is simán belefért. Sőt, még néha az is, hogy csak szimplán nézzük együtt a tv-t szex nélkül.

A lényeg, hogy eldöntöd és megbeszélés alapon működik a dolog, hogy semmi érzelem, semmi elköteleződés. Igazából egyiknél sem alakultak ki érzelmek. Mindegyiknek úgy lett vége, hogy egyszer csak nem kerestük a másikat, mert éppen egy hagyományos kapcsolat kezdett kialakulni.

2016. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez inkább a barátság extrával amit leírsz/leírtok. Vagy maga A kapcsolat

A szexkapcsolatnál szexre találkoznak a párok. Persze a viszony jó, de nem szinte állandó

2016. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"barátság extrával amit leírsz/leírtok"

De az is szexkapcsolat, nem? :)

Csak több minden belefér. Ez egyéni szerintem, a felektől függ, hogy mi fér bele. De mindkettőnek egy a lényege, hogy komoly kapcsolatot nem akarnak egymástól és mellett ugyanúgy azzal vannak, akivel akarnak, vagyis másokkal is, ha úgy adódik.

2016. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, igazából 2 alkalomról volt szó :D

felfedeztük egymás testét, meg dumáltunk, aztán elváltak az útjaink... Tetszeni nem tetszett a lány, de jó arc volt :)

Volt más is aki úgy szintén haver volt, aztán bedurcizott, mert nem vettem neki ajándékot én meg letiltottam. Meg alapból lezbikus volt, enyhe bi beállítottsággal, kb én vettem el neki a szüzességét :) 24F pestmegye.

2016. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szexkapcsolatban időpont, szex esetleg együtt alvás ha nincs busz vagy vonat már.. Aztán a következő időpontig nem beszélünk.. Az amit te fel soroltál az több mint szexkapcsolat és ezekből szokott az lenni hogy Na akkor próbáljuk meg együtt.. Volt ilyenben részem.. Meg próbáltuk mindaddig működött amíg rajta nem kaptam egy r.bancal.. Aztán mikor ugyan ezt csináltam én is és el mondtam neki neki állt feljebb mert Ő azt az esetet mikor én kaptam rajta azzal próbálta magát védeni hogy de Ő " férfiból van " nah ezek után ott hagytam a.. P...csába.. 22 L
2016. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Féltékenykedésen kívül szerintem minden belefér, ami mind két félnek kellemes.

Nyilván nem azért választottátok a másikat, mert utálod, hanem mert szimpi, szexi. Ilyen módon nem gáz, ha élvezitek egymás társaságát másképpen is.

2016. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatnak indult, de bizalmatlan voltam az első tali előtt, kértem, hogy adjon egy kis időt, legalább neten keresztül hadd ismerjem meg kicsit. Megbeszéltük, hogy amennyire csak lehet, kizárjuk az érzelmeket.

Ebből az lett, hogy napi szinten több órákat írogattunk, telefonon is beszéltünk majdnem minden nap. Mire személyesen találkoztunk, már kialakult valamiféle kötődés a másik iránt. Fellángolásnak nevezném inkabb, mint szerelemnek. Sajnos a csúcson kellett abba hagyni, már az elején halálra volt ítélve a "kapcsolatunk." Már sok idő eltelt, de néha még simán képes vagyok elsírni magam, ha eszembe jut. Nem tudom, hogy ő túl van e rajta.

2016. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt szexpartnerem de nem aludtunk együtt. Amúgy én benne lettem volna :)viszont sokat beszélgettünk skypeon és volt olyan is hogy elkísértem vásárolni, és volt hogy meghívtam mekibe kajálni
2016. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam elég sok minden!!!!!!!!!
2016. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!