Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti minden pasiról azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti minden pasiról azt hiszitek, hogy csak szexet akar tőletek és ezért vagytok távolságtartóak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem dehogy.. Nem ismerkedtem az összes pasival az kicsit sok lenne nem gondolod? De a többség tényleg csak kalandot keres és ritka az a csávó aki hosszú távon tervez. De nem vagyok távolság tartó.. kb az első 4-5 mondatból ki derül hogy egy pasi mit akar szóval nagyon hamar ki lehet szűrni hogy ki gondolja komolyan ;) 22 L
2016. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát,szerintem is,de ha valaki ismerkedni is akar,tehát érdekli a természeted,vagyis te,az is rosszul jár.Köszi a választ!
2016. szept. 17. 00:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, de ez majdnem egyből lejön, hogy ki mire hajt és lehet is tisztázni. Vicc ez a sztereotípia, engem általában olyan férfiakkal hoz össze a sors, akik inkább csak komoly kapcsolatot szeretnének. Lehet sokat számít a kisugárzás, viselkedés, csak mondom...
2016. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

ezt valóban ki lehet szűrni...bár nem mindig egyértelmű, a pasik valahogy nem szeretik őszintén elmondani, hogy mit is akarnak valójában, vagy talán ők maguk sem tudják mindig xd

25L

2016. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
A férfi szívéhez a puncin át vezet az út.
2016. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5# Milyen bölcs. (szarkazmus)


Kérdésre válaszolva: Igen.

2016. szept. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

30 felett a férfiak többsége már komolyan gondolja, ezért hajlanak inkább manapság e korosztály irányába. 25 alatt kb. a 80% csak szexre vágyik.


Pl.: én 22 vagyok és nem tudnék összejönni egy 20 évessel mert nekik a 25-28 évesek tetszenek. Szép nagy a korbeli eltolódás, az érettség miatt.

2016. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

"De a többség tényleg csak kalandot keres és ritka az a csávó aki hosszú távon tervez."


Mert a csajok jó része alkalmatos másra.


" De nem vagyok távolság tartó.. kb az első 4-5 mondatból ki derül hogy egy pasi mit akar szóval nagyon hamar ki lehet szűrni hogy ki gondolja komolyan ;)"


A profikat nem szűröd ki.

2016. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

"a pasik valahogy nem szeretik őszintén elmondani, hogy mit is akarnak valójában, vagy talán ők maguk sem tudják mindig xd"


Mert elvárjátok a hazugságot. Ha valaki odamegy és őszintén megmondja hogy dughatnátok kötöttségek nélkül vagy összejárgatnátok és neked se kéne játszani mindenki előtt az ártatlan jó kislányt mert attól mert vanbak szexuális igényeid még bemnleszel ku*a akkor meg vagy sértődve.

Ezután aláfekszel a tahó alá, akiblegazudha a csillagokat is.

2016. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#5

Alha csak puncit tudsz adni, ne számíts hosszútávra.

2016. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!