Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ducibb párok, nálatok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb párok, nálatok ki szokott felül lenni? Milyen pózokat szerettek?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is légyszi.
2016. szept. 17. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Rajtam 10 kg plusz van, de nem akadályoz semmiben. Szoktam felül is lenni, alul is, bárhol.

N

2016. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rajtam kb. 8 kg van, de volt már 20 is. Igen, miss Jojó.


Alul,felül, oldalt, háton, hason...tök mindegy. Viszont nem azért nem szeretek felül lenni, mert félek, hogy összenyomom, hanem, mert asszem', hogy béna vagyok.

2016. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi számít neked ducinak? Én annak gondolom magam a 167cm/68kg méreteimmel, de semmiben nem akadályoz. Sokat vagyok felül a párom kívánságára. Nem okoz neki gondot a súlyom. Ő egyébként átlagos testalkatú.
2016. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!